Medya

Kalk Gidelim dizisinde itiraflar ile gelen şaşkınlık!

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranlarının hoşlanılan, akılda oyuncu kadrosu ve eforlu öyküsüyle izleyicilerine sevinçli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Kalk Gidelim” surat yirmi üçüncü kısmıyla ekranlara geliyor.
Kalk Gidelim’in yeni kısmında neler olacak? Dizinin yeni kısmından ayrıntıları haberimizde tespit edebilirsiniz.

Ercan, Meryem’le uzlaş işleri bütün yoluna koymuşken Kelle İsmail Mustafa Ali ve Seyfettin’e, Ercan’ın itiraflarının yer aldığı video kaydını izletir.
Ercan’ ın filhakika uyuyacak yeri yoktur.

Kelle İsmail, şirkete çiçek ve çikolata ile gelen Seyfettin’in, Efe’ye kızını isteyeceğini düşünürken Efe ise apayrı bir şey isteyerek Seyfettin’ i taca çıkarır. Efe’deki zihin pırıltısını bakan kelle İsmail çocuğu anında işe alır.

Nurcan, Tatlıcı iş yerini Duru’nun yeni büroyu olarak tadilata alır. Artık Meryem süt mahsullerinin karşısındaki tatlıcı Dükkanı Boncuk Tarım büroyu olacaktır.
Sabahın erken saatlerinde odasından çıkan Seyfettin üst taraçada bir küp altına takılır. Kelle İsmail’le konuşan Seyfettin, bu altınların tarladan çıkan altınlardan Seyfettin’e düşen hisse olduğu yanıtıyla karşılaşır.

Kelle İsmail ayrıca bir küp de Mustafa Ali’ye verdiğini açıklayınca vakalar darmadağınık olur.
Kelle İsmail’in iki küple birlikte verdiği dersin içinden nasıl çıkacağını öğrenemeyen Seyfettin, Sevda’dan gelen telefonla sarsılır. Sağlık ocağından arayan Sevda kendisine “kovid” teşhisi konduğunu açıklamıştır. Seyfettin, Karısına “kovid” bulaşmasından Mustafa Ali’yi mesul meblağ.

Kalk Gidelim yeni kısmıyla 10 Ekim Cumartesi Saat 20.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’de…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu