Medya

Kalk Gidelim dizisinde Ali Demir’i canlandıracak isim belli oldu!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim, uzun zamandır aradığı Ali Demir ismini nihayet buldu. Kalk Gidelim dizisinde Nilay Deniz’in canlandırdığı Nehir karakterinin babası rolünü üstlenecek isim Sinan Albayrak oldu. Dizinin yapımcılığını üstlenen Staff Film ise önümüzdeki bölümlerde tecrübeli ve usta oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil etmeye devam edecek.

Kalk Gidelim dizisi daha önce Sinan Albayrak, Altan Erkekli ve Erdal Özyağcılar arasında kalmıştı. Yapılan teklifler ve çalışmalar sonucunda Nehir’in babası Ali Demir’i Sinan Albayrak’ın oynaması içim girişimlere başlandı. Sinan Albayrak’ın teklifi kabul etmesiyle oyuncu diziye dahil olmuş oldu. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan yeni bölümlerde diziye dahil olacak olan tecrübeli oyuncu daha önce “Parmaklıklar Ardında”, “O Hayat Benim”, “Yazala” ve “Küçük Kıyamet” gibi dizilerde rol almıştı.


Nehir’in babası Ali Demir’in diziye katılımı ile dizi gidişatı oldukça değişecek. Kalk Gidelim dizisinin yönetmenlik koltuğunda tecrübeli bir isim olan Özgür Pak oturuyor. Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Ayça Varlıer’in başrol olarak oynadığı dizi oyuncu kadrosunda Yıldız Kültür, Emin Gürsoy, Aslı Omağ, Beyazıt Gülercan, Mehtap Bayri ve Kerem Kupacı gibi tecrübeli isimleri barındırıyor.

Dizinin çekimlerine katılan Sinan Albayrak diziye önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 60. bölümde sürpriz bir şekilde dahil olması bekleniyor. TRT 1 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Kalk Gidelim dizisi her hafta Cumartesi günü saat 20:00’da izleyicileri ile buluşuyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu