Kalk Gidelim dizisi Ali Demir’i arıyor!

TRT 1 Ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim, yeni yapacağı transferinin adını sır gibi saklıyor...

Takip Et:
kalk-gidelim-ali-demir

TRT 1 Ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim tecrübeli oyuncu kadrosuna bir yeni isim daha katmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz bölümlerde diziye Güneşi Beklerken, Aşk Yeniden, Ateş Böceği ve Dayan Yüreğim dizilerinde rol almış tecrübeli bir isim olan Nilay Deniz’i kadrosuna katmıştı. Nilay Deniz dizide Nehir karakterine hayat veriyor. Nehir’in köye gelmesi ile bütün dengeler bozulmuştu. Dizi Nilay Deniz’in canlandırdığı Nehir karakterinin babası olacak “Ali Demir” isimli karakteri canlandıracak tecrübeli bir isim arayışında.

Diziye oldukça hareket getirecek ve reyting tablolarında üst sıralara çıkaracak bir isim hedefleyen dizi yapımcısı Ali Demir karakteri için Sinan Albayrak, Erdal Özyağcılar ve Altan Erkekli gibi tecrübeli isimleri düşünüyor. Dizi “Ali Demir” rolünü canlandıracak kişinin kimliğini henüz açıklamazken diziye dahil olduğu zaman dizinin çekildiği köydeki herşeyi değiştirecek bir isim olacağı iddialar arasında.

Yapımcılığını Eyüp Üstün’ün üstlendiği Kalk Gidelim isimli dizinin başrollerini başta sosyal medya fenomeni ve youtuber olan Hayrettin olurken yanında tecrübeli isimler olan Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever eşlik ediyor. Dizi oyuncu kadrosunda ise Beyazıt Gülercan, İlayda Aydın,Andrey Stan, Alican Okumuş, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Can Kıran, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Füsun Kostak, Kerem Kupacı gibi isimleri barındırıyor.

Kalk Gidelim dizisi her Cumartesi saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.