Kafalar fena karıştı! Berk Oktay paylaştı, Savaşçı izleyicisi soru yağmuruna tuttu!

Takip Et:
Kafalar fena karıştı! Berk Oktay paylaştı, Savaşçı izleyicisi soru yağmuruna tuttu!
Kafalar fena karıştı! Berk Oktay paylaştı, Savaşçı izleyicisi soru yağmuruna tuttu!

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV’de ekrana gelen Savaşçı dizisi, geçtiğimiz hafta yeni sezona başlamıştı. Yeni kısmıyla ekranlara gelen dizi ile alakalı yaz sezonunda bir sessizlik yaşanmış, bu gidişat da izleyenleri bittiği biçiminde kaygıya sevketmişti. Dizinin sıkı takipçileri, sosyal medyadan gelişmeleri sorup durdu.

Limon Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği merakla beklenirken, Berk Oktay’ın şirket ile uyuşma imza attığı haberleri, diziyi bekleyenleri de mutlu etti.
Çünkü başrol oyuncusu Berk Oktay, önceki günlerde Cunda’daki tatilin pozlar paylaşmaya başladı. Son olarak da spor elbiseleriyle yürüyüş yaptığı bir resmini instagram’dan paylaştı.

Bu paylaşım sonrası da takipçileri haklı olarak sormaya başladılar; dizinin çekimlerinin neden henüz başlamadığı biçiminde pek çok cevap bekleyen sualleri sıraladılar…

“Komutanım ne zaman misyon var, demek Savaşçı bitti, Kağan Bozok belirli ki çekimler daha başlamamış, dizi bitti mi bitmedi mi biri bir şey desin yahu, çekimlere ne zaman başlanacak” biçiminde sosyal medyada yorumlar yapıyor takipçileri.

Oyuncuların Eskişehir’de çekilen dizinin setinde değil de hala İstanbul’da ya da başka yerde tatilde olmaları, yeni sezon mevzusunda da kafaları bayağı karıştırmakta.

Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin ve Doğan Bayraktar’ın rol aldıkları dizinin elde kaç kısım daha stok kısmı var öğrenilmiyor.