Medya

Kadro müthiş! Netflix için çekilen Beni Çok Sev dizisinden beklenen haber geldi

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı- Netflix Türkiye için çekilen projelere bir yenisi daha ilave edilecek. Bir vakit evvel hazırlıkları sürdürülen diziyle alakalı bilgiler medyaya yansımıştı. Son gelen haberde dizinin çekimlerinin başladığı duyuruldu.

Birçok oyuncu bu günlerde Netflix için çekilen dizilerde oynamayı seçmeye başladı. Çünkü ekranda büyük emek sarfedilerek yayınlanan dizilerin kısa zamanda apar topar final yaptırılması, hem izleyicinin hem de oyuncuların canını sıkıyor.
Her şeyden evvel değişik ülkelerde de dizi yayınlanıyor. Ayrıca oyunculara daha hür ve mert senaryolarda oynama olanağı sunuyor. Popüler Türk oyucularının yer aldığı yapımlardan ilki Hakan Muhafız olmuştu.

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Ayça Ayşin Turan gibi adların oynadığı ve olağanüstü bir öykü olan Hakan Muhafız’ın ardından Aşk 101, Atiye gibi yapımlar geldi.

Şimdi de ‘Beni Çok Beğen’ adlı proje gündemde.
Koğuştaki Mucize’ filminin de rejisörlüğünü yapan Mehmet Isme Öztekin’in üstleniyor.

Dizinin tüm kadrosu ile alakalı net bir bilgi yok ama Ercan Kesal gibi akılda bir ad, Songül Öden gibi eforlu bir oyuncu ve Sarp Akkaya gibi oynadığı rolleri fenomene dönüştüren genç ve galibiyetli bir adın yer aldığı dizi, muhtemelen oyunculuklarıyla çok konuşturacak.

Çekimleri bugün başlayan dizi O3 Medya imzasını taşıyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu