Magazin

Kadir Doğulu’yu görenler tanıyamadı!

TRT ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisinde Aziz Kormazer karakterine hayat veren ünlü oyuncu Kadir Doğulu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı 17 yaşında garsonluk yaptığı hali ile takipçilerini şaşırttı. Yüzlerce yorum ve binlerce beğeni alan Kadir Doğulu’nun gönderisine eşi Neslihan Atagül de yorum yaptı. Güzel oyuncu kalp emojisi ile birlikte “Taze” yorumunda bulundu. Doğulu’ya yorum yapan arkadaşları ve hayranları ünlü oyuncunun çok değiştiği yorumunda birleşti.

Kadir Doğulu paylaşımına “Yaş henüz 17, neredeyse 18 olmak üzereyim. Sevgili dostum Nevra Çeviksou  kadrajından. Mekan sevgili Nevra’nın Cafe’si. Yanında çalıştığımız dönemler. İnsanlığa dair çok şey kattı bize sevgili Nevra. Patrondan daha çok her zaman abla ve dost oldu!1999/Beyoğlu. Cafe Frappe” notunu düştü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu