Medya

Kadir Doğulu, yeni dizisi için ilk müjdeyi verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, eşinden uzakta İstanbul’da günlerini geçirirken, Neslihan Atagül ise Sefirin Kızı dizi çekimleri için Bodrum’da bulunuyor. Ünlü çiftin aşkları ise herkesin dilinde.

Kameralara yakalanan Kadir Doğulu, eşine olan aşkıyla alakalı suallerle karşılaştı. Yaptığı açıklamalarla sevgisinin derinliğini daha evvel ifade eden Doğulu, “En aslı neyse onu açıklamaya çalışıyorum. Onu da insanlar seviyorlar.
Onların gönülleri pak ve hoş ki, hoşluk bakıyorlar. Çok şükür demek gerekli” dedi.

Eşi Atagül ile beraber, işlerini yorulmadan ve beğenerek yaptıklarını belirten oyuncu, arada bir zihnen ve bedenen dinlenmeye lüzumları olduğuna da değindi. Doğulu, “Neslihan da ben de yaptığımız işin farkındayız. Bunun bize zul olmasına neden olacak hallere bürünmüyoruz” dedi.

Bir evli çiftin iki ayrı kentte olmasının güçlükleri bulunduğunu ama hoşluğu da bulunduğunu anlatan oyuncu, birbirlerine dinledikleri özlem sayesinde daha nitelikli zaman geçirebildiklerini de anlattı.

Güneş Tutulması adlı yeni dizide başrolde yer alacak olan ünlü oyuncu, proje için henüz imzaların atılmadığını belirtti.
Ara sezonda diyorlar, başka bir deyişle Ocak ayında” diyerek çekimlere daha zaman olduğunu ifade etti.

Yapım şirketi kuran ünlü oyuncu, yurt dışında yayınlanacak Kazak oyuncuların yer aldığı film çalışmalarının bitirildiğini belirtti. Oyuncu, şarkıcı Serdar Coşgun ile yaptıkları çalışmalardan da bahsetti.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu