Medya

Kadir Doğulu ve Serdar Coşgun yeni ortaklıklarının ilk meyvesini topluyor

Kadir Doğulu’nun Prodüktörlüğünü Üstlendiği Serdar Coşgun’un İlk Teklisi “Hercai Gönlüm”ün Klibi Yayınlandı…. Ufak yaşlardan itibaren müziğe olan alakası ve sevgisini profesyonel olarak devam ettirme esini ile müzik piyasasına giriş yapan sanatçı Serdar Coşgun, yeni teklisi “Hercai Gönlüm” isimli yapıtını ve klibini Bilgin Yapım etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.

Kadir Doğulu’nun prodüktörlüğünü üstlendiği, sözü Serdar Coşgun ile Erol Özdamar’a bestesi Serdar Coşgun, Erol Özdamar ile Semih Gönder’e, isimli tekli çalışmasının klibi ise Uygur Akkaya rejisörlüğünde çekildi.

“Hercai Gönlüm” isimli yapıtı ile aşkın özüne vurgu yapan, değişik müzik cinslerini keşfetmeyi beğenen ve üretken bir müzisyen olan Coşgun, müziğin zamansız olduğunu her müzisyenin birer aşk elçisi olduklarını dile getiriyor.

Söz ve bestelerinde Türk insanından, Türk kültüründen ve Türk müziğinden etkilenip, esin aldığının altını çizen müzisyen, Türk müziğinin büyüsünün köklerin kombinasyonundan geldiğini ifade ediyor.

Daha Önceki Türk kültüründe en daha önceki Türk Toplum enstrümanı olarak öğrenilen bağlama ve kopuzun batı müziği çalgılarıyla uyumla dans ettiği yapıtta Coşgun, bize müziğin insanlığın tek ve birleştirici eforu olduğunu anımsatırken, sesiyle de dinleyicileri yeni bir farkındalığa eriştiriyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu