Kadir Doğulu kolları sıvadı!

Kendisi gibi oyuncu olan Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu'nun evde kendi ekmeğini kendisi yaptığı öğrenildi...

Takip Et:

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, uzun yıllardır gözlerden uzak yaşadıkları aşkları ile parmak ısırtıyor. 2016 yılında dünyaevine giren çift uyumları ile dikkat çekiyor. Doğal yaşama hayranlıkları ile bilinen iki oyuncu, evlerinde de organik besleniyor. Marketlerde satılan katkılı gıdalara savaş açan çiftten Kadir Doğulu’nun evde kendi ekmeğini kendisinin yaptığı konuşuluyor. Doğulu ve Atagül’ün evinde organik gıdalarla hazırlanan yemekler yakışıklı oyuncunun elleriyle yaptığı ekmeklerle yeniyor.

İlerleyen günlerde Engin Akyürek ile Sefirin Kızı dizisi ile ekranlarda olacak olan Neslihan Atagül ve Vuslat dizisinde oynayan Kadir Doğulu, 3 yıl önce görkemli bir düğünle evlenmişti. Oyuncu çifttin düğünlerinde yaptıkları danslar uzun süre konuşulmuştu. Uzun yıllardır birlikte olan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, verdikleri röportajlarda sık sık birbirlerine ne kadar aşık olduklarını gözler önüne seriyor.

DOĞA TUTKUNU ÇİFT

Tam bir doğa aşığı olan çift, her yıl karavanlarına atlayıp, Türkiye’yi köşe bucak geziyor. Genellikle yeşilin ve mavinin bütünleştiği alanlarda tatil yapan iki ünlü oyuncu, önceki yıllarda karavan tatilleri sırasında çevredeki insan atıklarını temizlerken görülmüştü. Çiftin doğaya olan bu hassasiyeti büyük alkış almıştı. Sefirin Kızı dizisinin çekimleri için bir süre Muğla’da yaşayacak olan Neslihan Atagül’ün bu süreçte otelde değil de bir köy evinde kalmak istediği ve taş bir ev aradığı da biliniyor. Kadir Doğulu da işlerinden fırsat buldukça Muğla’ya güzel eşini ziyaret etmeye gidecek.