Medya

Kadın’dan Mucize Doktor atağı!

2 sezonu geride bırakan FOX TV’nin sevilen dizisi Kadın, üçüncü sezonunun yayınlanmasıyla kan kaybetmeye başlamıştı. Dizide Özge Özpirinçci’nin canlandırdığı Bahar karakterinin annesi Hatice’yi oynayan Bennu Yıldımlar, yeni sezonun ilk bölümlerinden diziden ayrılmıştı. Senaryo gereği ölerek diziden ayrılan Bennu Yıldırımlar’dan sonra ikinci veda ise dizinin başrollerinden Caner Cindoruk ile yaşandı. Cindoruk’un canlandırdığı Sarp karakteri kalp krizi geçirip hayata gözlerini yumunca ünlü oyuncu da diziden ayrılmış oldu. Hatta Caner Cindoruk, daha Sarp karakterinin ölüm sahnesi yayınlanmadan diziden ayrıldığı açıklamış ve duygusal bir yazı kaleme almıştı.

Kadın dizisinin oyuncu kadrosunda devam eden yaprak dökümü dizinin reytinglerine de yansıdı. Her geçen hafta reyting listelerinde geriye giden dizinin final yapacağı dahi konuşulmaya başlamıştı. Dizinin yapımcılığını üstlenen Medyapım, diziye yeni bir soluk getirmek amacı ile Mucize Doktor dizisinden yardım aldı.

HASTALANAN DORUK’A ALİ VEFA MÜDAHALE EDECEK! 

Son dönemin en çok konuşulan ve reyting alan dizilerinden Mucize Doktor, hikayesi ve oyuncuların performansları ile herkesi etkisi altına almış durumda. Bu durumdan yararlanmak ve Kadın dizisinin düşen reytinglerini geri kazanmak isteyen Medyapım, Mucize Doktor’un yapım şirketi MF Yapım ile anlaşarak 1 bölümlüğüne Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez’i transfer etti. Dizinin önceki günlerde yayınlanan 72. bölümünün fragmanında Taner Ölmez Ali Vefa karakteri ile görülüyor. Fragmanda hastalanan Doruk’un Ali Vefa’nın çalıştığı Berhayat hastanesine getirildiği izleyiciye sunuluyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu