KADIN DİZİSİNİN CEYDA’SI GÖKÇE EYÜBOĞLU KİMDİR?

  Takip Et:
  Neredeyse her salı akşamı reytinglerin galibi olan Kadın dizisinde Gökçe Eyüboğlu, Ceyda karakteriyle başarılı bir oyunculuk performansı sergiliyor. Oyunculuğunun yanısıra dizide söylediği şarkılarla sesi ön plana çıkan Eyüboğlu'nun nereli olduğu kaç yaşında olduğu ve kim olduğu aratılmaya başlandı.
   
  Gökçe Eyüboğlu hakkında internette ne yazık ki çok fazla bilgi yer almıyor. Ancak biz titiz bir çalışmayla size en ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.
   
   
  Gökçe Eyüboğlu, 1983 Ağustos ayında doğmuştur. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak saran Eyüboğlu, kendisini iyice geliştirmiştir.
   
  Orta okulda oyun yazmaya da başlayan Eyüboğlu'nun yazdıkları sahnelenmiştir ve Eyüboğlu okul hayatının ilerleyen kısımlarında tiyatro kulülerinde de yer almıştır.
   
   
  Kamu yönetimi okumuştur ancak oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle 2009 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitim almıştır. Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi isimlerle sahne sanatları üzerine çalışırken Murat Atıl, Sungun Babacan gibi sektörün önde gelen isimlerinden de diksiyon, seslendirme eğitimleri almıştır. 
   
   
  En son Küçük Prens müzikalinde hem metin ve şarkı sözü yazarı hem de oyuncu olarak yer almışken, arkadaşıyla birlikte yazdığı uzun metraj senaryosu da TRT TV Filmleri projesi çerçevesinde çekilmiştir.
   
  Oyuncu çeşitli tiyatro, dizi ve sinema projeleriyle kariyerine ve hayallerinin peşinde koşmaya devam etmektedir.
   
   
  Bugüne kadar Aşk ve Ceza, Evli ve Öfkeli, Filmler ise, Kadın İşi Banka Soygunu, İmkansız Olasılık, Kayhan ve Batlır gibi projelerde rol alan Gökçe Eyüboğlu günümüzde Kadın isimli dizide Ceyda karakterini canlandırmaktadır.
   
  Gökçe Eyüboğlu doğma büyüme İstanbullu olduğunu belirtmiştir ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.
   
   
  Yer Aldığı Projeler
   
  Kayhan – Sinema Filmi (2018)
  Kadın Dizisi – FOX (2018)