Medya

Kadın dizisinde deprem!

2 yıldır FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin 3’üncü sezonu geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlamıştı. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte dizinin başrollerinden biri olan Bennu Yıldırımlar, senaryo gereği hayatını kaybederek diziye veda etmişti. Özge özpirinçci ve Caner Cindoruk’un başrolünde yer aldığı dizide adeta yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin son bölümünde nefessiz kalan ve doktorların müdahale ettiği Caner Cindoruk’un canlandırdığı Sarp karakteri yeni bölümde hayatını kaybedecek. Dizinin son bölümünde ucu açık bırakılan durum Caner Cindoruk’un sosyal medyadan yaptığı veda açıklamasıyla kesinleşmiş oldu.


İKİ BAŞROL ART ARDA DİZİYE VEDA ETTİ 

Duygusal bir yazı kaleme alarak diziden ayrıldığını açıklayan yakışıklı oyuncu, yeni bölümden önce senaryonun gidişatını açıkladı. Sarp karakterinin de ölmesiyle birlikte dizinin iki başrolü birkaç hafta arayla diziye veda etmiş olacak. Hem Bennu Yıldırımlar hem de Caner Cindoruk artık dizide olamayacak. Dizinin hikayesinin nasıl evrileceği ise merak konusu.

Dizinin son bölümüne Bahar karakterini canlandıran Özge Özpirinçci’nin oyunculuk performansı damga vurdu. Sarp’ın öldüğünü düşünen Bahar’ın yaşadığı travma ve acıyı başarılı oyunculuğu ile ekran başında izleyen seyirciye yansıttığı görülen Özge Özpirinçci, sosyal medyada çok fazla övgü dolu yorum aldı. Hümeyra’nın canlandırdığı Fazilet Aşçıoğlu da o anlarda Bahar’ın yanındaydı.

2 sezondur Kadın dizisindeki oyunculuğu ile göz dolduran güzel oyuncu ve yapım şirketi arasında dizinin yeni sezon afiş çekimleri sırasında ufak çaplı bir kriz yaşanmıştı. Yapım şirketi, doğal görüntüden yana olduğu bilinen ve saçlarındaki beyazları bugüne kadar boyatmayan ünlü oyuncunun saçlarını boyatmasını istemişti. Bu duruma karşı çıkan Özge Özpirinçci’nin saçları sprey boyayla geçici olarak boyanmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu