Medya

Kadın dizisi için karar verildi!

Üç sezon boyunca Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde bu sezonun başında adeta bir yaprak dökümü yaşanmıştı. Dizinin başrolleri Bennu Yıldırımlar ve Caner Cindoruk senaryo gereği hayatlarını kaybederek diziye veda etmişti. Bu beklenmedik gelişmeler Kadın dizisinin hikayesini başka bir boyuta taşımış ve dizinin seyircisini memnun etmemişti.


Sezonun başından bu yana reytinglerde kan kaybeden ve ezeli rakibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın gerisinden kalan Kadın dizisi, bir bölümünde aynı kanalda perşembe günleri yayınlanan reyting rekorları kıran Mucize Doktor dizisindeki Ali Vefa karakterini konuk olarak aldı. Taner Ölmez’in canlandırdığı Ali Vefa, dizide hastalanan Doruk’a müdahale eden doktor olarak karşımıza çıkmıştı. Kadın dizisinden gelen bu hamle de reytinglere etki edemedi. Dizinin düşen reytingleri bir türlü toparlanamayınca yapımcılar final kararı aldı.

4 BÖLÜM SONRA FİNAL YAPACAK!

Diziler için verilen araların bitimi sonrasında 78. bölümü ile ekranlarda olacak olan Kadın dizisinin yeni fragmanı “Büyük finale son 4 bölüm” notu ile yayınlandı. Kadın dizisinin final yapacağı haberi sosyal medyada da yayıldı. Birçok sosyal medya kullanıcısı kararın doğru olduğunu düşündüklerini belirtti.

Fox TV’nin 4 bölüm sonra final yapacak olan dizinin yerini hangi yapımla dolduracağı henüz netleşmezken salı günleri atv’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın karşısına Show TV Ramo’yu çıkaracak. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerinde yer aldığı Ramo dizisi salı günü yayın hayatına başlayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu