Medya

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN’DEN DEV ÇIKIŞ! AŞK YENİDEN SALLANTIDA MI?

CANSIZKUŞ ANALİZ – 'Survivor All Star'dan ve onun başarısından bahsetmicem artık! Program aldı başını gidiyor! Arada sekteye uğrasa da sevilen program, karşısında hangi yapım varsa silip süpürüyor ve zirveye adeta demir atıyor!

 

Program TOTAL'de 7.47 rating AB'de ise 7.45 rating alarak zirveyi kapmış durumda! Ne diyelim Allah bozmasın!..

 

'AŞK YENİDEN'E NELER OLUYOR?

 

Dizi, Survivor All Star'a kafa tutuyordu geçtiğimiz haftalarda! Peki ne oldu da bir anda TOTAL grubunda 4. sıraya kadar geriledi?

 

Dizi 4.99 rating ve 13.09 share ile 4. sırada yer alırken 'Kaderimin Yazıldığı Gün'ün gerisinde yer alarak kafaları bir hayli karıştırdı! (Sonuçları görmek için tıklayın!..) Peki bu durumun nedeni Aşk Yeniden'in eski tadı vermemesi mi yoksa karşısındaki yapımların kuvvetli olması mı?

 

'KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN'ÜN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU AMA…

 

Dizi TOTAL grubunda büyük bir çıkış yakaladı ve 5,6 rating 15,38 share alarak Survivor All Star'ın ensesinde yani 2. sırada yer aldı! (Sonuçları görmek için tıklayın!..) Dizinin, 'Aşk Yeniden' gibi iddialı bir yapımı ve Galatasaray'ın kupa maçını geride bırakması dikkatlerden kaçmadı! Peki bu başarı kalıcı mı yoksa geçici mi?

 

Özcan Deniz'in rol aldığı dizinin izlenme oranlarında yükselişe geçmesi gayet normal! Deniz'in rol aldığı reklamın patlamasının sonucunda böyle sonuçların ortaya çıkması kadar normal bir durum olamaz! Ama bu başarının geçici olacağı şüphesiz! Bir dönemin zirveden inmeyen yapımı, zirveye adeta haftalardır hasret kalmış durumda! Bu geçici rüzgarın devam etmemesi durumunda da zirveye uzak kalması kaçınılmaz! Ama bu haftaki sonuçların tüm ekibin yüzünü güldürdüğü şüphesiz! Önümüzdeki günlerde 'Aşk Yeniden' ile 'Kaderimin Yazıldığı Gün'ün dev kapışmasında kazananın kimin olacağını hep beraber göreceğiz…

 

(Serkan Güzel)

serkan_guzel@hotmail.com

Twitter : @srknguzel

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu