Magazin

Kaçak Gelinler’in setinde flaş tecavüz iddiası ve yapımcıdan açıklama!..

İddiaya göre geçen hafta set oyuncularını taşıyan 2 prodüksiyon şoförü, figürasyon olarak dizide görev alan bir genç kıza tecavüz etti. 17 yaşında olduğu öne sürülen genç kız şoförlerin kendisiyle zorla beraber olduğunu belirterek polise şikayetçi oldu.

Hafta içi seti basan polis ekipleri 25 – 30 yaşlarında olduğu ifade edilen 2 şoförü gözaltına aldı. Yaşanan bu olay diğer dizi oyuncularının büyük tedirginlik yaşamasına neden oldu.

Yapımcıda açıklama!..

Dizinin yapım şirketinden konuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada; olayda söz edilen taşeron firma çalışanı olan kişilerin 'Kaçak Gelinler' setiyle bir ilgisinin bulunmadığı, olayın setle ilgisi olmayan kişiler tarafından yaşandığı ve olayın emniyet yetkililerine aktarıldığı bildirildi.

Yapım şirketinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Bugün (08.09.2014) internet sitelerinde yayınlanan ve ''Kaçak Gelinler'' dizi setinde yaşandığı iddia edilen ''Skandal'' başlıklı haberlerle setimiz ve şirketimizin herhangi bir ilgisi yoktur. Setimizde kesinlikle böyle bir olay yaşanmamıştır. Yapılan araştırma sonunda şirketimize dışarıdan hizmet veren taşeron firma personelinin özel yaşamında meydana geldiği iddia edilen bir olay olduğu ve hukuki sürecin başlaması için olayın ilgilileri tarafından Emniyet birimlerine gerekli şikayetlerin yapıldığı öğrenilmiştir.

Olayda bahsi geçen kişilerin hiçbiri ''Kaçak Gelinler'' dizisi figürasyonu değildir. Bu olayın ''Kaçak Gelinler'' dizi setine mal edilmesi bizi son derece üzmüştür. Setimizle hiçbir ilgisi olmayan bu olayın içinde ismimizin yer alması da düşündürücüdür. Olayı kasıtlı olarak yanlış bir şekilde sanki setimizde yaşanmış bir olaymış gibi kamu oyuna aktaran kişi ve kurumlar hakkında her türlü cezai işlem ve tazminat haklarımızı da kullanacağımızın bilinmesini isteriz. Bir an önce gerekli düzeltmelerin siz sayın basın mensupları tarafından yapılmasını önemle arz ederiz.''

İlgili Haberler

Başa dön tuşu