Kabuğunu bile yedi! Özge Özpirinçci, doğallığın dibine vurdu!

Takip Et:
Özge Özpirinçci yeni imajıyla Selin Şekerci’ye benzetildi!
Özge Özpirinçci yeni imajıyla Selin Şekerci’ye benzetildi!

Magazinn /Ayrıntı – Ekranlara son olarak Kadın dizisiyle gelmişti ünlü oyuncu Özge Özpirinçci. Galibiyetli performansıyla büyük takdir alan oyuncu, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Gökçe Eyüboğlu gibi adların yanı sıra Şerif Erol ve Bennu Yıldırımlar gibi akılda adlarla beraber kamera karşısında güçlü bir çaba vermişti.

Oynadığı rolün ağır trajik öyküsünü ekrana yansıtmayı başaran Özge Özpirinçci, 4 sezon süresince büyük bir mesullük üstlendiği diziyi tamamladı ve pandemi sürecinde bir zaman İstanbul’da kaldıktan sonra uzun bir tatile çıktı.
kısmında davetli oyuncu olacağı da bilindi. Özge Özpirinçci, yalnızca ekranda değil, sosyal medyada da izleyenlerin alakayla takip ettiği bir ad.

Özpirinçci, paylaşımlarıyla takipçilerini kimi zaman eğlendiriyor, kimi zaman bilgi aldırıyor, kimi zaman da sevinçli içerikleriyle renk katıyor.

Natürel ve içten tutumuyla takipçilerinin de alkışını kazanan oyuncu, aynı zamanda gıdalar mevzusunda da hep en natürele erişmeye çalışıyor. Zaman zaman yaptığı paylaşımlardan da bakılıyor bu gidişat.

Son yaptığı paylaşımda ise sanki ‘natürelliğin dibine bir yere çarpmış!’ dedirtti.
Oyuncu, esprili bir üslupla yaptığı paylaşım sonrası o narı gerçekten kabuğuyla yedi mi bilinmeyen…

Bu arada gerçekten de çok faydalı olan narın kabuğunu kurutup ya da yaş haliyle çayını yapıp içmek de çok doğru bir hareket olacaktır… Nasihat olunur…

İşte Özge Özpirinçci’nin o mizahlı paylaşımı…

Belki vitamini kabugunda ve yillarca yanlis yedik?! nar emojisi yok!

.