Kaan Yıldırım’dan ‘ihanet’ sorularına yanıt!

3 yıllık evliliklerini sürpriz bir kararla noktalayan oyuncu çift Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu ayrılmalarının yankıları sürüyor. Önceki gün görüntülenen Yıldırım, ihanet iddialarına kaçamak bir yanıt verdi...

Takip Et:

2016 yılında evlenen Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu çifti, geçtiğimiz haftalarda herkesi şaşırtan bir kararla boşanmıştı. Sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla her seferinde birbirlerine aşklarını dile getiren çiftin boşanmasını kimse beklemiyordu.

Çiftin yolları ayırmasının ardından ‘ihanet’ iddiaları ortaya atıldı. Ortak bir basın açıklaması yayınlayan eski eşler “Evliliğimizle ilgili basında çıkan haberleri üzülerek takip ediyoruz. Sosyal medyada ve basında evliliğimizin sonlanmasının ardından çıkan haberler tamamen asılsızdır. Daha önce söylediğimiz gibi bundan sonra da ilişkimiz dostane olarak devam edecektir.” ifadelerini kullanmıştı.

Önceki gün Bodrum’da görüntülenen Kaan Yıldırım’a magazin muhabirleri çıkan ihanet haberlerini sordu. Cevap vermekten kaçınan Yıldırım, “Arkadaşlar, kamerayı kapatalım. Ablam ve eniştem ile tatildeyim” diyerek oradan uzaklaştı.