Kaan Yıldırım Kimdir? Nereli – Boyu – Yaşı – Dizileri – Ailesi

Takip Et:
Kaan Yıldırım Kimdir? Nereli – Boyu – Yaşı – Dizileri – Ailesi
Kaan Yıldırım Kimdir? Nereli – Boyu – Yaşı – Dizileri – Ailesi

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Ismi: Kaan Yıldırım
Doğum Tarihi: 24 Aralık 1986
Doğum Yeri: İstanbul
Boyu: 1.80 m.
Kilosu:  70 kilo
Burcu: Oğlak
Göz Rengi: Kahverengi
Annesi: Seyhan Yıldırım
Babası: Hakan Yıldırım
Instagram: https://www.instagram.com/kaannyildirimm/
Evcil Hayvanları: Köpeği var.

Ailesi:  Aile mevzusunda her zaman kendisini kaderli bakıyor.
“Her kararımda yanımda dururlar. İnsan neyi tecrübelemek istiyorsa tecrübelemeli. Bir insanın, kendi çocuğu da olsa yapmak istediği bir şeye ‘hayır yapamazsın’ demesi bana çok ilkel geliyor. Kaldı ki sanatla uğraşmak isteyen her genç desteklenmeli. Herkes kendi yolunu kendi tercih etmeli bu yaşamda.”  

Eğitim yaşamı: İngiltere Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Kısmı’nden mezun oldu. Başşehir Irtibat Bilimleri Yüksekokulu’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk serüveni nasıl başladı? Oyuncu olma isteği kafasında hep vardı.
“Bunun üzerine oyunculuk eğitimi almaya başladım. Hazır sezdiğim zamanda audition’lara girdim muhtelif projeler için. ‘Kayıp’ dizisiyle bu süreç başlamış oldu.

Oyunculuğa ilk adım: Televizyon serüvenine ‘Kayıp’ dizisinde ‘Kadir’ karakterini canlandırarak başladı.

Hangi proje ile parladı? ‘Ulan İstanbul’ dizisinde canlandırdığı ‘Ferdi’ karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

Şahsiyet özellikleri: İnatçı, yakaladığını koparan, rahat, ağırbaşlı, sempatik, adamcıl.

Sosyal: En beğendiği eylem, yeni yerler bakmak ve ülkeler dolaşmak.  Onun dışında sporun çoğu zaman alanıyla da ilgileniyor, boş zamanlarında muhakkak spor yapıyor.

Düşünce yapısı: Genelde kolay yaşamayı hoşlanıyor.
“Beğendiklerinle sıhhatli bir biçimde yaşıyorsan, başkasına fakir değilsen, borcun harcın yoksa bana göre bu devirde zenginsindir. Lüksü doğru zamanda ve doğru yerde herkes kadar beğenirim ama zaafım yok. İnsan için az para da çok para da risk. İkisi de kusur yaptırabilir. En iyisi orta karar her zaman.”

İlk sinema filmi: Aytaç Ağırlar/ Bölük

Aşk tasviri: “Aşk tasviri güç bir şey. Herkese göre değişir.  Ama aşkın içindeki arkadaşlık, güven ve baki sevgi çok ehemmiyetli.
Karşılıklı olarak, ilişki doğru idarendiğinde aşk dünyanın en hoş duygusu.”

Yine evliliğe sıcak bakıyor mu? İleride kesinlikle çocuk sahibi olmak istediği için yine evlilik fikrine de uzak bakmıyor.

Yaşama bakışı: Yaşamda yaptığı her şey, yaşadığı ve deneyim ettiği tam vaziyetler, tanıştığı insanlar ve yaptığı işlerin onu dönüştürdüğüne inanıyor.  “Bir şeyler bile bile, şayet açık isek dokunuşa dokunuşa ilerliyoruz.
Yaşamta hep mutluluk istiyoruz ya.  Her yaptığımız işte bana göre pek çok sizi mutsuz eden unsurlar size daha fazla şey öğretiyor.”

İş yaşamına bakışı: Bugüne kadar yer aldığı projelerde akılda oyuncularla çalışmaktan çok şey bildi. “Bizim işler azıcık futbola benziyor, bir ekip oyunu oynuyoruz. Ekipte akılda oyuncu olduğu zaman bizim işimiz basitleşiyor. Iyi ki varlar. Bir karaktere yaşam vermenin en coşku verici yanı, asıl yaşamda belki de hiç yaşamayacağım suratlarca vakayı o karakterler sayesinde yaşıyorum.
Bu yolculuk başlı başına çok zevkli.”

Kariyer tasarıyı: Oyunculuğun amaç ve hırslarla yapılacak bir iş olduğunu düşünmüyor. Neşe aldığı karakterlere hayat vermek, içinde bulunduğum projelerde mutlu olmak istiyor. Onun dışında yaşam ne getirirse onu yaşamayı tasarlıyor. İleride rejisörlük yapmak da tasarıları arasında.

Endişeleri: Dünyanın adil ama insanın son derece haksız olduğunu düşünüyor.
Dünyanın dengesini bozmak için binlerce yıldır savaşan bir topluluğuz hakikatinde. Natürel gıda dahi bırakmadık, düşünün. Uygarlıkların ilk zamanlarından bugüne insan çok mu yol kat etti? Bence insan aynı insan; elindeki oyuncaklar değişti yalnızca ve yaşadığı dünya kirlendi, çirkinleşti. İnsan son derece benmerkezci bir varlık. Öyle olmasaydı dünyada bu kadar aç, harap, desteğe fukara insan olmazdı. Coğrafya mukadderat olmaktan çıkardı belki de. Fakat ne yazık ki bunun muhtemel olmadığını bakacak kadar deneyimimiz var.”

Hangi filmden etkilendi?  Son zamanlarda en fazla etkilendiği film, ‘Manchester by the Sea’.