Kaan Tangöze, oğulları ile arasını düzeltti!

Geçtiğimiz günlerde eski Seçkin Piriler'in evinin önünde oğlu Hakan'ı kendisiyle gelmesi için ikna etmeye çalışırken görüntülenen Kaan Tangöze, bu kez iki oğluyla eğlenirken objektiflere yansıdı...

Yazın başından beri Bodrum’da eşi Kıvılcım Ural ve minik kızları İlayda ile tatil yapan Kaan Tangöze, Bodrum beach’lerinde sık sık eşi ve kızı ile objektiflere yansıyor. Kaan Tangöze, geçtiğimiz hafta sonu su parkında Seçkin Piriler ile evliliğinden olan çocukları Hakan ve Volkan ile eğlenirken görüldü. Çocukları eğlenirken onları izleyen ve fotoğraflarını çeken ünlü rak’çının keyifli halleri dikkat çekti.

ÇOCUKLARI KENDİSİYLE GELMEK İSTEMEMİŞTİ

Seçkin Piriler’in çocuklarının önünde darp ettiği iddiasıyla eski eşi ile karakolluk olan Tangöze, Piriler’in Gündoğan’daki evinin önünde çocuklarını beklerken görüntülenmişti. Büyük oğlu Hakan’nın kendisiyle gitmemeyi istememesi üzerine Hakan ile uzunca süre konuşup ikna etmeye çalışan Tangöze ve Seçkin Piriler’in arasındaki gerilimin de devam ettiği anlaşılmıştı. Piriler’in eski eşine açtığı davalardan araba karşılığı vazgeçtiği konuşuluyor. Piriler, davalardan vazgeçse de Tangöze ile konuşmamaya devam ediyor.