Magazin

Kaan Tangöze oğlunu zor ikna etti!

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve eski manken Seçkin Piriler’in 6 yıl süren evlilikleri, Tangöze’nin Piriler’i Kıvılcım Ural ile aldatması ile son bulmuştu. Ünlü rock’çı Piriler’den boşandıktan sonra 5 aylık hamile sevgilisi Kıvılcım Ural ile nikah masasına oturmuştu. İlayda ismini verdikleri kızları geçtiğimiz aylarda doğan Tangöze ve Ural, Bodrum’da tatil yaparken görüntülenmişti.

OĞULLARI KAAN TANGÖZE İLE GİTMEK İSTEMEDİ

Kaan Tangöze, Bodrum tatili sırasında eski eşi Seçkin Piriler’den olan oğulları Hakan ve Volkan’ı almak için Piriler’in Gündoğan’daki evine gitti. Oğulları kendisiyle gelmek istemeyen rock’çının uzun süre beklediği ve büyük oğlu Hakan’la konuştuğu görüldü.

TANGÖZE VE ESKİ EŞİ PİRİLER ARASINDAKİ GERİLİM DEVAM EDİYOR

Tangöze’nin oğlu ile konuşmasından sonra ikna olan Hakan ve Volkan kardeşler, babaları ile evden ayrıldı. Bu arada Seçkin Piriler’in ve Tangöze arasında süren gerilimde barış sağlanamadığı eski modelinin hareketlerinden anlaşıldı. Piriler, eski eşi ile konuşmayarak oğullarıyla vedalaştı.

Eski eşler son olarak Kaan Tangöze’nin Seçkin Piriler’e çocuklarının gözü önünde şiddet uyguladığı haberleri ile magazin gündemine gelmişti. İkilinin daha sonra Tangöze’nin Piriler’e aldığı arabayla barış sağladığı iddia edilmişti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu