Kültür ve Sanat

Kaan Sekban’dan Tarkan’lı gönderme!

Sosyal medyada paylaştığı esprili videolar ile yıldızı parlayan Kaan Sekban, daha sonra komedyenliğe adım atmıştı. Bundan önce birçok yerde gösteri düzenleyen Sekban, önceki akşam ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesindeydi. Açıkhava’yı dolduran binlerce kişiye kahkaha dolu bir akşam yaşatan komedyen, gösteri öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

“BİR TARKAN BİR BEN VARIZ”


“Oyuncu olmak gibi hayallerim vardı. Gösteri dünyasında olup sahneleri doldurabileceğimi hiç hayal etmiyordum.” diyen Sekban, Hadise’nin ‘mekanın sahibi’ söylemi hakkında da konuştu. “Mekanlara o kadar önem atfetmemek lazım. Mekanlar araç, biz içerik olarak ne sunuyoruz o önemli. Ama bunu söyleyen insanlar da eğlenmek için söylüyordur.” şeklinde konuşan Sekban, “Biletleri 40 gün önceden tükenen bir Tarkan bir ben varız.” diye de ekledi.

TAKLİT ETTİĞİ KENAN DOĞULU İLE AYNI SAHNEDE

Gösteriye alkışlar arasında çıkan ve yaklaşık 4 saat sahnede kalan Kaan Sekban’ın sahnede özel konukları da vardı. 26 yıl önce özel bir kanalda Kenan Doğulu’nun taklidini yapan Kaan Sekban, o yayına ait görüntüleri seyirciye izlettikten sonra sahnede Kenan Doğulu belirdi. Kaan Sekban ve Kenan Doğulu sahnede ünlü sanatçıya ait olan ‘Yaparım Bilirsin’ şarkısını seslendirdi. Sekman’ın bir diğer konukları ise Gökhan Türkmen, Kalben, Zeynep Bastık ve Pelin Akil’di. Kenan Doğulu, Gökhan Türkmen, Kalben ve Zeynep Bastık’ın Doğulu’nun ‘Aşk Oyunu’ isimli şarkısını seslendirdiği anlar ise büyük alkış aldı.

 

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu