Kültür ve Sanat

Jungleland fragmanı yayımlandı

Max Winkler’ın rejisör koltuğunda oturduğu “Jungleland” filminin fragmanı, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Theodore Bressman ve David Branson Smith ile birlikte senaryoyu da yazan Winkler, “toksik maskülenlik ve kardeşlik hakkında bir film” olarak belirliyor bu projeyi.

Film, bir önceki yıl Toronto Film Şenliği’nde prömiyer yapmıştı. 10 Kasım 2020 tarihinde ise online platformlar üzerinden izleyici ile buluşacak.

Filmin oyuncu kadrosunda; “Sons of Anarchy”, “King Arthur: Legend of the Sword”, “The Gentlemen” gibi filmlerde bulunan Charli Hunnam; “Unbroken”, “Yüksek Tehlike”, “Skins” gibi yapımlarda yer alan Jack O’Connell; Netflix’in “The End of the Fucking World” dizisiyle ismini büyük kitlelere duyurmuş Jessica Barden; “The Last Black Man in San Francisco”, “Da 5 Bloods”, “Lovecraft Country” yapımlarında bulunmuş Jonathan Majors yer alıyor.

jungleland

“Jungleland” mevzusu

Stan Charli Hunnam, riskli bir kabahat işverenine borcunu ödeyemediğinde kendisi ve kardeşi Lion Jack O’Connel, yüksek bahisli bir kavga et turnuvası için ülke çapında bir yolculuğa çıkarlar.
Stan, Lion’u yaşamının gayreti olacak olan kavga et turnuvası için idareyip eğitirken bir dizi vaka, onları bölmekle tehdit eder. Ama birbirlerine olan sevgileri ve iyi bir yaşama dair umutları onları devam etmeye güçler.

Filmin yeni fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu