Kültür ve Sanat

John Wick 3: Parabellum beyaz perdeye konuk oluyor!

Sinema dünyasını ilk iki filmi ile alt üst eden John Wick, toplam 260 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek rekor kırmıştı. John Wick filminin yeni serisi John Wick:3 Parabellum’un detayları, vizyon tarihinin yaklaşmasıyla ortaya çıkmaya başladı. Önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenen fragman, şimdiden büyük heyecan uyandırıyor.

John Wick 3: Parabellum filminin başrolünde bir kez daha Keanu Reeves olacak. Önceki John Wick filmlerinin oyuncu kadrosunda bulunan Laurence Fishburne, Ruby Rose, Lance Reddick ve Ian McShane, yeni filmde rol alacak. John Wick:3 Parabellum filminin yönetmenlik koltuğunda ise önceki 2 filmin yönetmenliği üstlenen Chad Stahelski oturacak.

John Wick:3 Parabellum filminin konusu ise John Wick’in firari olmasıdır. 2 sebepten ötürü firari duruma düşen John Wick, hem sözleşmesini ihlal etmiştir hem de bir cinayet işlemiştir. John Wick 3: Parabellum filmi ülkemizde 17 mayıs tarihinde beyaz perdeye konuk olacak. Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı olarak yayınlanması beklenen filmin, hemen hemen tüm sinema salonlarında gösterime girmesi bekleniyor

Etiketler

Ahmet Ulus

İletişim: aulus@magazinn.com Magazinn.com Editörü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı