Joey King, Uglies filminin başrolü olacak

Takip Et:
Joey King, Uglies filminin başrolü olacak
Joey King, Uglies filminin başrolü olacak

Netflix’in “The Kissing Booth” serisiyle ismini büyük kitlelere duyuran Joey King, yeni bir Netflix yapımında yer alacak. “Uglies” isimli kitaptan adapte edilecek olan distopik filmin, kitabın ismi ile aynı olması bekleniyor.

Söylenenlere göre Joey King, uzun süredir kitap serisinin hayranı. Netflix, kitapların hakkını satın aldı ve filmleştirmeye başladı. “Gresy’s Anatomy” dizisinden tanıdığımız Krista Vernoff, filmin senaryosunu kaleme alacak.
Öykü, herkesin fiziksel değişikliklerinin yok edildiği bir dünyada geçiyor. Kitaplarda, 16 yaşına gelene kadar herkes çirkin kabul ediliyordur. 16 yaşından sonra ise herkese hoş olmaları için aynı estetikler uygulanıyor ve tüm fiziksel değişiklikler ortadan kaldırılıyordur. Dostları Shay ve David, Tally’den evvel estetik olmuşlardır ve genç kıza estetiğin ne kadar makûs olduğunu gösterirler. Tally Youngblood, baktıklarından sonra bulundukları cemiyetin bu geleneğine karşı çıkmaya kararlıdır.

“The Kissing Booth 3” ile izleyici karşısına çıkacağını bildiğimiz Joey King’in bu yeni filminin, ne zaman yayımlanacağı öğrenilmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.