Kültür ve Sanat

Joaquin Phoenix, Ridley Scott’ın Yöneteceği Kitbag Filminde Napolyon’a Hayat Verecek

Joaquin Phoenix, akılda rejisör Ridley Scott’ın idareyeceği Kitbag filminde Napolyon’a yaşam verecek. 

Şu gizemeler, ilk iki kısmını idarediği, aynı zamanda yürütücü yapımcısı olduğu bilimkurgu dizisi Raised by Wolves ile isminden söz ettiren akılda rejisör Ridley Scott, pandemi koşullarına karşın üst üste projelere imza atmaya devam ediyor. Artık adeti hâline geldiği üzere daha elindeki proje bitmeden adını üç-dört yeni projeye yazdıran Scott, hazırlık safhasındaki projelerine bir yenisini daha ilave etti.

Matt Damon, Adam Driver, Jodie Comer, Ben Affleck gibi ehemmiyetli adları bir araya getiren yeni filmi The Last Duel’ın çekimlerini bugün bitiren Ridley Scott, Kitbag ismini taşıyan film için Joaquin Phoenix ile toplanıyor.
Aynı zamanda filmin Napolyon’un askeri dehasının ardındaki zekasına, sonu gelmeyen hırsına ve tanınmış savaşlarına da odaklanacak.

Her ne kadar Kitbag’in yakın gelecekte yaşama geçirilmesi tasarlanıyor olsa da Ridley Scott’ın bir sonraki filmi olmayacak. The Last Duel’ın çekimlerini bugün bitiren Scott, mart ayında yeni filmi Gucci‘nin çekimlerine başlayacak. Akılda rejisör Gucci filmi için Lady Gaga, Robert De Niro, Al Pacino, Adam Driver ve Jared Leto gibi ehemmiyetli adları bir araya getiriyor.

Rol aldığı filmler mevzusunda son derece tercih edici davranmaya devam eden Joaquin Phoenix -zaferli oyuncu Joker’dan sonra yalnızca Mike Mills imzalı C’mon C’mon filminde rol aldı- ile akılda rejisör Ridley Scott’ı bir araya getirmesiyle coşku yaratan Kitbag ile alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu