Medya

Jet Sosyete’nin kadrosu hareketleniyor!

2018 yılında televizyon ekranlarında yayın hayatına başlayan Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı Jet Sosyete, ilk sezonda Star TV’de ekranlara gelmişti. İkinci sezonda TV 8’de yayınlanmaya başlayan dizi, 3. sezonuna ise dijital platformda merhaba dedi. Televizyon dizilerinde set sürelerinin çok uzun olması sebebiyle böyle bir karar alan Gülse Birsel, dizinin TV 8’de final yapmasının ardından bir açıklama yaparak müjdeyi vermişti.

,50 dakikalık yeni bölümleri ile Puhu TV’de yayınlanan dizinin 6. bölümünde iki sürpriz konuk oyuncu boy gösterecek. Cuma günleri yayınlanan dizinin yeni bölümünde Öykü Karayel, Sarp Apak’ın canlandırdığı Ozan karakterinin yeni sevgilisine hayat verecek. Kuzey Güney dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy gibi isimlerle oynayan ve Cemre karakteri ile yıldızı parlayan Öykü Karayel, bir döneme damga vuran Kuzey Güney’den sonra Son Destan isimli dizide İpek karakterine hayat vermişti. Son olarak Kanal D’de yayınlanan Mucize İkili’de oynayan Karayel’in dizisi reytinglerde istenilen başarıyı gösteremediği için erken final yapmak durumunda kalmıştı. Öykü Karayel burada da İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin ile kameralar karşısındaydı.

Öykü Karayel’in yanı sıra 6. bölümle birlikte diziye dahil olan isim Hakan Salınmış oldu. Komedi dizi ve filmlerinin aranan yüzü olan usta oyuncu; Kara Bela, Kocan Kadar Konuş: Diriliş, Seni Seve Ölsün gibi sinema filmlerinde yer aldı. Ünlü oyuncu televizyondaki son işi ise Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerinde yer aldığı Vatanım Sensin olmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu