JET SOSYETE SETİNDE GÖRÜLMEDİK KAZA!

Takip Et:
Jet Sosyete dizisi oyuncusu Enis Arıkan, çekim esnasında tezgahta oturarak replikleri söylerken ocağın birden açılmasıyla kalçasını yaktı. 
 
Yaşadığı trajikomik anları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu şunları söyledi: "Ben havalı havalı sunuculuğu yaparken popomu tezgaha koydum. Oradan devam ettirdim. Bir yandan oturuyorum bir yandan anlatıyorum. Derken bir küçük sıcaklık hissetmeye başladım anlam veremediğim. Meğer ben o totoyla ocağı çalıştırmışım, düğmeyi çevirmişim 'çıt çıt çıt çıt' diye… O sırada sunuculuk yapıyorum. Ocağı yakmışım ve o yuvarlağın üzerinde oturuyorum. Ve yanmaya başlamışım. Sonra bağıra çağıra üzerimden atlayıp popoma vurmaya başladık, söndürmeye çalıştık. İnanılmaz bir anda. Şu ülkede bir tek benim başıma gelebilirdi. Totosuyla ocak açan ilk oyuncu."
 
Dizinin senaristi ve oyuncusu olan Gülse Birsel ise rol arkadaşının yaşadığı bu olay için şunları söyledi: Bu hafta çok acayip bir bölüm geliyor! Çekerken kah güldük kah yorgunluktan öldük, ama bomba oldu. Enis Arıkan yemek yarışması sahnesinde "insanı insana insanla anlatmak" yerine "oturduğu yerden, oturduğu yerle ocağı açıp 'oturduğu yeri' yakan" ilk oyuncu olarak tarihe geçti.Çekim hatalarında ilgiyle izleyeceksiniz. Anlatılmaz yaşanır! 294 bölüm sitcom çektim, böylesini görmedim!"