Gülse Birsel’den flaş ‘Jet Sosyete’ açıklaması!

Tv 8 ekranlarında seyircisiyle buluşan 'Jet Sosyete' dizisinin 3. sezonla birlikte dijital platformda olacağı biliniyordu. Dizinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, dizinin ne zaman başlayacağını açıkladı...

Takip Et:

2 sezon boyunca Tv 8 ekranlarında seyircisiyle buluşan ‘Jet Sosyete’nin 3. sezon itibariyle dijital platformda yayınlanacağı biliniyordu. Dizinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Biresel, tatilini bitirip İstanbul’a döner dönmez dizi için çalışmalara başladı.

Bu zamana kadar ‘Avrupa Yakası’ ‘Yalan Dünya’ gibi fenomen hali gelen işlere imza atan Birsel, “Toplanıp, giyinip, saçları tarayıp, İstanbul’a gelme, sete gidip dekordu kostümdü filandı toplantılar yapma, seyirciye güzel, “jet-sosyetik” haberler verme zamanı… (Jet Sosyete sonbaharda 50 dakika ve dijital bir platformda)” açıklamasında bulundu.

Jet Sosyete’nin kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun gibi isimler yer alıyor.