Jessica May’in hayatını çok değiştiren kararı!

Takip Et:
Jessica May’in hayatını çok değiştiren kararı!
Jessica May’in hayatını çok değiştiren kararı!

Magazinn.com / Ayrıntı – atv’de Pazar akşamları yayınlanmakta olan Maria ile Mustafa dizisinin başrol oyuncusu Jessica May, bir kapak çekiminde özel pozlar verdi. Ürgüp’te çekimleri devam eden dizide, Hilmi Cem İntepe ile geçimli bir ikili olan Jessica May, Dizi TV programına açıklamalarda da bulundu.

Maria ile Mustafa dizisinin hoş oyuncusu, Hamiyet Akpınar’ın makyajıyla bayağı etkileyici görünüyordu. Değişik stillerde kombinler giyen oyuncu bayağı pozitif ve enerji doluydu.
Mutlu olduğu her halinden anlaşılan ünlü oyuncu, sanki keyif çekti.

Beğendiği bir mecmua için çekimler yaptıklarını belirten Jessica May, mankenlikte 8 senesinin geçtiğini anlattı. Oyuncu, “Onu anımsatmak, tekrar o pozları yapmak çok neşeli oluyor” dedi.

Hoşluğu ile de büyüleyen ünlü oyuncu, mankenlik döneminde aynı zamanda çok fazla televizyon reklamı da sürüklediğini ve oyunculuğa geçişinde de bunun rol oynadığını ifade etti.

Jessica May, “Reklamdan sonra dizi öneriyi geldi.
Oradan dizi çekimlerine başladı.Artık, ben bunu yapmak istiyorum karar verdim. Ben buldum kendimi. Artık bunu yaparak çok mutluyum ve yüzde surat oyunculuk için kendimi veriyorum” açıklamasında bulundu.

Eşi resimci Mustafa Kara’dan da davacı olan oyuncu, ilk başlarda kendisinin çok resmini sürüklediğini ama sonraları artık sürüklememeye başladığını ifade etti.

Günlük yaşamda rahat ve spor bir stili bulunan oyuncunun vazgeçilmezi ise kot pantolon ve tişört.

#MariaileMustafa‘nın hoş yıldızı Jessica May’dan çok özel kapak çekimi! #DiziTv @dizitvatvde pic.twitter.com/zTnYLz135j

— atv @atvcomtr September 20, 2020

.