Medya

Jessica May ve Hilmi Cem İntepe birbirine ne kadar çok benziyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Maria ile Mustafa dizisi atv ekranında Pazar akşamları yayınlanıyor. İlk 6 kısım yayınlandı, ancak reyting neticeleri iyi gitmiyor. Dizi totalde eforlu ama AB ve ABC1 gruplarında iyi gidişatta değil. Total izleyicisi tarafından ayakta yakalanan Maria ile Mustafa mevzusunda atv’nin de sabır gösterdiği net bir biçimde bakılıyor.

Dizinin başrol oyuncuları Hilmi Cem İntepe ve Jessica May ise hem geçimleri hem enerjileri hem de samimiyetleri ile izleyicilerin gözünü girdi.
Sette de her şeyin iyi gittiğini anlatan oyuncu, bazı ayrıntılar da vermekten sakınmadı. Dizi TV programına konuşan Jessica May, “Bence çok dinç geçiyor set, etraf. Başka Bir Deyişle tam takım o kadar geçimli ki, herkesin birbiriyle enerjisi yakaladı. Ve çok mutlu bir biçimde çekimler oluyor. Bizim rejisörümüz setin arasında hoş müzikler açıyor. Ortalığı şenlendiriyor. Çok güzelimize gidiyor, zira değişik şarkılarla tam sürükleyip çok eğleniyor. Çok güzel oluyor bence” biçiminde konuştu.

Jessica May ile birbirlerine benzediklerini anlatan Hilmi Cem İntepe, aralarındaki geçimi ve enerjiyi sahnelere de yansıtmaya çalıştıklarını anlattı.

Oyuncu, “Ben daha evvel de açıklamıştım.
Jessica’yı tanıdığımda da aynı benim gibi birisi olduğunu baktım. O surattan partnerlik anlamından çok mennunum, çok hoş bir enerjimizin ve samimiyetimizin olduğunu düşünüyorum. Bunu da sahneleri yansıtmaya çalışıyoruz zati” dedi.

Kapadokya’yı ‘büyülü bir yer’ olarak tanım eden Jessica May, tabiat ve hayvanlarla beraber olmaktan hoşnut. Kapadokya’nın tabiatına da hayran kalan oyuncu, kendisi açısından her şeyin iyi gittiğini anlattı.

Hilmi Cem İntepe, boş günlerinde bölgeyi dolaştığını ancak haftanın 6 günü kesintisiz çalıştıklarını ifade etti.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu