Magazin

Jessica May: Türkiye benim ikinci vatanım!

Ödül töreninde ödül alan bir çok ünlü isme plaket ve çiçek takdim edildi. “En Çok Sevilen Kadın Şarkıcı” dalında Ece Seçkin, “En Çok Sevilen Kadın Oyuncu” dalında Jessica May ödüle layık görüldü.

“İKİ YENİ ŞARKI MÜJDESİ!”


Ödülünü alan Ece Seçkin, daha sonra “Adeyyo” adlı parçasını seslendirerek, tören alanında ki çocuk ve konukları neşelendirdi. Tören öncesi gazetecilerle ayak üstü sohbet eden ünlü popçu, bu yaza bomba gibi gireceğini söyledi. 2 yeni şarkı ile çıkaracağını ilk kez burada duyuran Ece Seçkin, “2 single çıkaracağım. Biri Enrique Iglesias’la. Çok yakın zamanda çıkacak, klibini de çektik” dedi.

“En Çok Sevilen Kadın Oyuncu” ödülüne layık görülen Jessica May ise sinema filmi hazırlığında olduğunu söyleyerek, “Haziranın ikinci haftası filmimiz başlayacak. Çok heyecanlıyım, karakterime çalışmaya başladım” şeklinde konuştu.

“TÜRKİYE BENİM İKİNCİ VATANIM”

Gecede saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı söylendiği sırada gözleri dolan Brezilyalı oyuncu Jessica May, “Hep oluyor, çok duygulanıyorum. Türkiye ikinci vatanım artık. Gerçekten İstiklal Marşı çaldığında durduramıyorum, damlalar akmaya başladı. Anlatamadığım bir duygu. Türkiye ikinci evim, ondan oluyor” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu