Kültür ve Sanat

Jensen Ackles, “Chaos Machine Productions” adlı bir prodüksiyon şirketi kuruyor

2005 yılında yaşamımıza giren Supernatual dizisi ile tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine erişen Jensen Ackles, büyük bir projeye imza atıyor. Ünlü oyuncu, eşi Danneel Ackles ile beraber bir prodüksiyon şirketi kurmak için çalışmalara başladı. Jensen Ackles haberi, dün akşam resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile duyurdu.

Chaos Machine Productions: Jensen Ackles’ın prodüksiyon şirketi

Yeni şirketin isminin “Chaos Machine Productions” olacağı resmi olarak açıklandı.
Television ile bir yapım uyuşması da imza atıldı. Başından beri Supernatural dizisinin yapımcılığını üstlenen Warner Bros. Television, Jensen Ackles ile ortaklığa imza atıyor.

Bu yeni uyuşma kapsamında Chaos Machine Productios, yayın ve kablo ağları için orijinal televizyon programlarının yanı sıra akış hizmetleri de geliştirecek. Hiçbir finansal koşul açıklanmadı ancak Warner Bros. ile çok seneli bir ortaklığa imza atıldığı öğreniliyor.

Ackles mevzu ile alakalı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Warner Bros., yirmi senenin büyük bir kısmında benim evim oldu.
Television ekibinin us hocalığı ve kılavuzluğu altında sanatçı olarak ve şimdi de yapımcı olarak gelişmeye devam etme fırsatı için çok coşkuluyuz.”

Bu, yakın zamanda The Boys’un üçüncü sezon kadrosuna katılacağını açıklayan Jensen için Supernatural sonrası tek proje değil. Danneel ve Jensen daha evvel, Danneel’in melek Anael rolünü canlandırdığı Supernatural dizisinde ve 2007 senesinde “Ten Inch Hero” filminde de beraber çalıştılar.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu