Jennifer Lopez’e verilen tepkiler işe yaradı!

Önceki günlerde Türkiye'ye gelerek Antalya'da bir otelde sahne alan dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez'in Türkiye'de verdiği konser ile ilgili hiç paylaşım yapmaması tepkilere sebep olmuştu. Lopez'e ingilizce yorum ve mesaj yağdıran Türk hayranlarının sonunda istediği oldu...

Takip Et:

Jennifer Lopez, 90 kişilik ekibiyle Antalya’ya gelmiş ve unutulmaz bir konsere imza atmıştı. konseri ayakta izleyenler 7 bin lira ödemiş, locaların ise fiyatı 50 bin euroya kadar çıkmıştı. Latin yıldız sahnede dansları ve şovlarıyla olay yaratmıştı. Türkiye’ye gelmesi ve verdiği konser günlerce gündem olan Lopez, ülkeden ayrılmış fakat konuşulmaya devam etmişti.

TÜRK HAYRANLARI LOPEZ’İ MESAJ VE YORUM YAĞMURUNA TUTTU

Ne konserden önce ne de konser sonrası 98 milyon takipçili Instagram hesabından Türkiye konseri hakkında paylaşım yapmayan şarkıcıya Türk hayranları tepki göstermişti. Konserinin olduğu gün İsrail sahnesini paylaşan yıldız isim eleştiri oklarının hedefindeydi.

KONSERDEN VİDEO PAYLAŞTI

Lopez’in Insatgram hesabında bulunan gönderilerin altına İngilizce yorumlar yazan sosyal medya kullanıcıları ayrıca Latin yıldızı mesaj yağmuruna tuttu. Gelen eleştiriler sonrası Jennifer Lopez, Türkiye konserine ait bir videoyu akşam saatlerinde paylaştı. 5 milyona yakın izlenen video binlerce yorum aldı.