Jennifer Lopez Türkiye’ye geldi!

Yarın akşam Antalya'da konser verecek olan Jennifer Lopez, Türkiye'ye geldi. Lopez, 90 kişilik ekibiyle iki özel uçakla Antalya Havalimanı'na indi...

50 yaşındaki dünyaca ünlü Latin Yıldız Jennifer Lopez, ‘It’s My Party’ turnesinin Türkiye ayağında Antalya’da konser verecek. Yarın gerçekleşecek konser öncesinde Lopez, sabaha karşı özel uçağıyla Antalya’ya geldi. Rusyada’ki konseri sonrası Türkiye’ye geçen Latin yıldız için polis ekipleri yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Antalya Havalimanı’na CIP kapısından giriş yapan Lopez’in yanınada kuş uçurulmadı. 90 kişilik ekibini de beraberinde getiren Jennifer Lopez, 2 uçakla geldi. Havalimanındaki geniş güvenlik önlemleri yol boyu devam etti ve dünyaca ünlü yıldız, konseri vereceği otele yerleşti.

ANTALYA’DA 3 GÜN KALACAK

Antalya’da 3 gün kalacak olan Jennifer Lopez, 5 yatak odası ile özel havuzu ve helikopter pisti bulunan, kurşungeçirmez camla kaplı 3 katlı villada kalacak. Türkiye’den 60 kişilik bir ekibinde katılacağı JLO ekibi bu sayede 150 kişi olacak.

50 BİN EURO’YA LOCA

Sahnede 800 ışık kullanmak isteyen Lopez’in konser biletleri de günler öncesinden tükendi. Konseri ayakta takip etmek isteyenler 7 bin lira öderken, konser için ayrılan 28 locanın sonuncuları 50 bin euro civarında misafir buldu.

Öt yandan Jennifer Lopez’in kendisine ayrılan locada ABD’li reality show yıldızı Kim Kardashian’ı ağırlayacağı konuşuluyor.