Kültür ve Sanat

Jared Leto, Justice League: The Snyder Cut’ın Ek Çekimleri İçin Joker Rolüne Geri Dönüyor

Jared Leto, 2017 yapımı Justice League’in Zack Snyder tarafından hazırlanan yeni versiyonu Justice League: The Snyder Cut’ın ek çekimleri için Suicide Squad’da canlandırdığı Joker rolüne geri dönüyor. 

Bilindiği üzere Batman, Superman, Wonder Woman, Flash gibi DC çizgiromanlarının sevilen kahramanlarını ancak tam anlamıyla hayal kırıklığı yaratan 2017 yapımı Justice League‘in Zack Snyder tarafından hazırlanan Justice League: The Snyder Cut isimli yeni bir versiyonu geliyor.

Zack Snyder’ın kendi vizyonunu ortaya koyacak şekilde başta tasarladığı, hatta post prodüksiyon ekibiyle yeniden bir araya gelip filmin kurgusu, müzikleri ve görsel efektleri üzerinde yeniden çalışacağı bu versiyon, sinemalarda gösterilen versiyonundan bir hayli farklı olacak. Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ray Fisher, Amber Heard gibi isimler de bu ek sahneler için yeniden bir araya gelecek. Ek çekimler için filme dâhil olan oyuncular sadece bu isimlerle sınırlı değil.

The Hollywood Reporter’ın özel haberine göre Jared Leto, The Snyder Cut’ın ek çekimleri için Suicide Squad‘da canlandırdığı Joker rolüne geri dönüyor.

Jared Leto’nun Oyuncu Kadrosuna Dâhil Olduğu Justice League: The Snyder Cut, Önümüzdeki Yıl HBO Max’te Yayınlanacak

Justice League: The Snyder Cut

Bu yeni gelişme Jared Leto için ayrı bir önem taşıyor. Ancak Suicide Squad’ın olumsuz eleştiriler alması, gişede yaşadığı hüsran ve Jared Leto’nun Joker olarak çok da beğenilmemesi bu projelerin hayata geçmesini engelledi. Joaquin Phoenix’li Joker filmi de Jared Leto’nun bir kez daha Joker olarak izleyici karşısına çıkmasının önünü tıkadı.

Tüm bu yaşananların ardından DC Sinematik Evreni’ndeki yolculuğunun sona erdiğini düşündüğümüz Jared Leto için Joker defteri yeniden açılıyor. Ek çekimler için Joker rolünü yeniden canlandırmaya hazırlanan Leto’nun bu film özelinde küllerinden doğup doğmayacağı merak konusu. Filmle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu