James McAvoy ve Claire Foy, My Son Filmi İçin Bir Araya Geliyor

Takip Et:
James McAvoy ve Claire Foy, My Son Filmi İçin Bir Araya Geliyor
James McAvoy ve Claire Foy, My Son Filmi İçin Bir Araya Geliyor

James McAvoy ve Claire Foy, 2017 yapımı Mon garçon’un yine çevrimi My Son için toplanıyor. Orijinal filme imza atan Christian Carion’un idareyeceği filmin çekimleri kasım ayında başlayacak.

Atonement, X-Men çabuksu, Split, Filth gibi filmlerle tanınan galibiyetli oyuncu James McAvoy ve The Crown dizisindeki harikulade performansıyla Altın Küre ve Emmy kazanan, sonrasında Unsane, The Girl in the Spider’s Web, First Man gibi yapımlarda rol alan Claire Foy, 2017 yapımı Mon garçon‘un yine çevrimi için toplanıyor.

Sinema ve televizyon dünyasının iki galibiyetli adını aynı çayı altında buluşturan My Son adlı bu filmin rejisörlüğünü orijinal filme imza atan Christian Carion üstlenecek.

James McAvoy ve Claire Foy’lu My Son Filminin Çekimleri Kasım Ayında Başlayacak

My Son

Filmde James McAvoy, oğlu kaybolan bir babayı canlandırırken; Claire Foy da onun daha önceki eşine yaşam verecek.
Bunun yerine, tıpkı orijinal filmde olduğu gibi, her sahnenin çekilme sürecinde oyuncu kadrosu ve takımın geri kalanı sahnelerin farkında olacak biçimde sette doğaçlama yapacak. Başka Bir Deyişle James Mcavoy, filmde bir gerilim yaratmak için canlandırdığı karakterin dedektiflik işini anlık olarak kamera önünde yapacak.

Filmin çekimleri kasım ayında İskoçya’da başlayacak. Çekim stiliyle noktaya değinen bu filmle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

.