Ana Sayfa Medya İzzet Özilhan'dan Yasemin Özilhan'a destek!

İzzet Özilhan’dan Yasemin Özilhan’a destek!

Yeni sezonun en çok konuşulan ve reyting alan dizilerinden Mucize Doktor’un yayınlanan son bölümünde Yasemin Özilhan konuk oyuncu olarak yer almıştı. Oyunculuğu bırakmadan önce yer aldığı ve adını geniş kitlelere duyurmasını sağlayan Doktorlar dizisinde canlandırdığı Ela karakteri ile Mucize Doktor’a dahil olan Yasemin Özilhan’ı ekranlarda görmeyi özleyen sevenleri diziyi izlerken sosyal medyadan yorum yapmayı da ihmal etmedi.

Diziyi izleyenler arasında Yasemin Özilhan’ın eşi İzzet Özilhan da vardı. Ünlü iş insanı, eşini izlerken çektiği fotoğrafı “Ellerine sağlık, emeğine sağlık, melek gibiydin. Özlemişim seni ekranda seyretmeyi” notuyla paylaştı. Yasemin Özilhan ise eşinin bu mesajını kendi profilinde “Seni çok seviyorum” diyerek yayınladı.

Son Eklenenler

Ebru Gündeş’in babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti

Ebru Gündeş’in uzun seneler darıl kaldığı babası Remzi Gündeş 76 yaşında yaşamını kaybetti.

Yıldırım Mayruk’tan ağlatan veda

Türk modasının terzisi Yıldırım Mayruk 1960-2020 ve “Terzi Yamağı” Barbaros Şöhretsel 1990 -2020, tarihi Fişekhane’de asıllaşan jübileyle iş yaşamlarına veda ettiler.

Kıvanç Tatlıtuğ’un vergi davasında yeni gelişme

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında, sahibi olduğu kişi şirketi aracılığıyla 2012 ve 2013 senelerine ait sahte faturaları ticari kayıtlarına işlemek suretiyle vergi hasarına neden olmak kabahatinden açılan davaya devam edildi. Duruşma, dosyayı bilirkişiye göndermeye karar verdi.

Meriç Aral’ın vedası, Nehir Erdoğan’ın tırtıllı mesajı, Demet Özdemir’in zarafeti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile hayranlarının alakasını sürüklemeye devam ediyor. Kırmızı Oda dizisine başlayan Meriç Aral’ın yaza vedası, Nehir Erdoğan’ın etkileyici iletiyi ve Demet Özdemir’in zarafeti de instagram’dan yansıyanlar arasında. Ünlü oyuncu Meriç Aral, yer aldığı Kırmızı Oda dizisiyle sezona iyi başlayan adlar arasında. Dizi, çok sevildi ve reytingleriyle de […]

Çağatay Ulusoy yeni imajıyla yine çok farklıydı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Hakan Muhafız dizisinin 3. ve final sezonu ile bir zamandır gündemdeydi. Geçtiğimiz hafta Menajerimi Ara dizisine de misafir olan oyuncu, uzun sakalları ile dikkatleri sürüklemişti. Menajerimi Ara dizisinin çekimleri sırasında uzun sakalları ve bıyıkları ile orman içinde değişik bir görüntü çizen ünlü oyuncu, doğum günü paylaşımında ise […]

Yaşam