Medya

İzzet Özilhan’dan Yasemin Özilhan’a destek!

Yeni sezonun en çok konuşulan ve reyting alan dizilerinden Mucize Doktor’un yayınlanan son bölümünde Yasemin Özilhan konuk oyuncu olarak yer almıştı. Oyunculuğu bırakmadan önce yer aldığı ve adını geniş kitlelere duyurmasını sağlayan Doktorlar dizisinde canlandırdığı Ela karakteri ile Mucize Doktor’a dahil olan Yasemin Özilhan’ı ekranlarda görmeyi özleyen sevenleri diziyi izlerken sosyal medyadan yorum yapmayı da ihmal etmedi.

Diziyi izleyenler arasında Yasemin Özilhan’ın eşi İzzet Özilhan da vardı. Ünlü iş insanı, eşini izlerken çektiği fotoğrafı “Ellerine sağlık, emeğine sağlık, melek gibiydin. Özlemişim seni ekranda seyretmeyi” notuyla paylaştı. Yasemin Özilhan ise eşinin bu mesajını kendi profilinde “Seni çok seviyorum” diyerek yayınladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu