Müzik

İzmir’de sahne alan Safiye ve Faik kahkahalara boğdu

İzmir’deki Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA Otel’de sahneye çıkan Safiye Soyman ile Faik Öztürk, izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Hayat arkadaşı Faik Öztürk’ün sahne öncesi termale girmesine izin vermediğinden yakınan Safiye Soyman’a cevap veren Faik Öztürk, “Termale girseydi elbiseye giremezdi” diyerek izleyicileri kahkahaya boğdu.


Türk Sanat Müziği’nin sevilen sanatçısı Safiye Soyman ile hayat arkadaşı Faik Öztürk, İzmir’deki Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA Otel’de sahne aldı. Kendine has esprileri ve türkülerle izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatan Faik Öztürk, gece yarısına doğru Safiye Soyman’ı sahneye davet etti.

Safiye Soyman, yeni yıldan sağlık ve güzellik dilerken 2021’i de tekmeyle kovdu. “2021, çok kötü geçti, koronayla uğraştık. Bu yüzden 2021’i böyle tekmeyle kovuyoruz. 2022’nin ise hepimize sağlık, huzur, mutluluk diliyorum. Bütün kötülükleri defedip güzel bir yıl diliyorum hepimize” dedi.

Royal Teos Thermal Resort Clinic&Spa Otel’de sahneye çıkan Faik Öztürk, “Her akşam bu Türkçe ile haber sunuyorum. Bazen kendi yazdığımı unutuyorum. Haber kanalları içinde reytingi en yüksek benim. Herkes haberleri ciddi anlatıyor, ben sevimli bir şekilde anlatıyorum. Bunu bilerek yapmıyorum, keşke güzel anlatsam keşke düzgün anlatsam ama beceremiyorum. Hepimizin gülmeye ve eğlenmeye ihtiyacı var. Gülmenin ve eğlenmenin temeli de sağlıktan geçiyor. Safiye Hanım da beni izlerken gülüyor evde. Ben ciddi olamam ki” açıklamasını yaptı.

Safiye Soyman ile Faik Öztürk’ün sahne programında esprili anlar da yaşandı. Royal Teos Thermal Resort Clinic&Spa Otel’e geldiğinde Safiye Soyman’ın termal havuza girmek istediğini ancak kendisinin izin vermediğini sözlerine ekleyen Faik Öztürk, “İzin vermedim tabii ki, yoksa vücudu şişerdi. Zaten elbiselerin içine zor sığıyor. Termale girse elbiseye giremezdi” dedi. Soyman, “Evet, termali kullanmama izin vermedi. Ama Faik’e inat yarın bütün günümü termalde keyif yaparak ve şifalı masajlar yaptırarak geçireceğim” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu