Kültür ve Sanat

İzmir’de Gökhan Türkmen rüzgarı!

Gökhan Türkmen geçtiğimiz gün İzmir’de bir alışveriş merkezinde sahneye çıktı. Etkileyici sahne enerjisiyle konsere alanına gelen misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Türkmen yeni albümü “Virgül” ün yanı sıra eski şarkılarınıda seslendirdi. Konser aralarında izleyiciler ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Türkmen’e ilgi yoğun oldu. Her yaştan katılımın olduğu konserde, izleyiciler doya doya eğlendi.

Geçtiğimiz çıkardığı yeni albümde bulunan “İhtimaller Perisi”, “Ben Unuturum” ve “Masal Olsa” şarkıları ile kendi tarzının dışına çıkıp yeni bir tarz yaratan Gökhan Türkmen, Aşk Lazım, Büyük İnsan, Dene, Çatı Katı ve Lafu Güzah gibi sevilen şarkılarını da seslendirdi. Konser alanındaki seyircilerinde enerjisiyle sahne enerjisi buluşunca ortaya unutulmaz bir konser çıktı. 5000 den fazla kişinin katılımıyla gerçekleşen konser yaklaşık 2 saat sürdü.


İlk kez seslendirdi!

Gökhan Türkmen geçtiğimiz aylarda, tv ve tüm dijital plaftorumda yayınlanan yeni albümü “Virgül” albümünü sahnede ilk kez seslendirmiş oldu. Albüm şuan için “İhtimaller Perisi, Ben Unuturum ve Masal Olsa” şarkılarından oluşuyor. 3 Şarkınında sözleri Ozan Turgut’a ait olurken Albümde klip çekilen tek şarkı “İhtimaller Perisi” oldu. İhtimaller Perisi isimli şarkının klip yönetmenliğini Bora Çifterler yaparken, klip doğa ile romantizmi iç içe katarak çekildi. Albümde bulunan “İhtimaller Perisi” şarkısı 1 ayda 2 milyondan fazla dinlenerek, albümün en çok dinlenen şarkısı oldu.

Gökhan Türkmen’in verdiği konser, 2019 yılında verilen konserler arasında en yüksek katılıma sahip konser oldu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu