Medya

İZLEYİCİYLE BULUŞAN AŞKA TUTSAK’IN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kırmayı başaran AşkaTutsak, silahların ve esaretin gölgesindeki imkansız bir aşk hikayesini anlatıyor.

 

Aşka Tutsak’ dünya çapındaki başarısını Seoul Uluslararası Drama Ödülleri’nde “En İyi Drama Dizisi” kategorisinde aday gösterilerek kanıtladı. Bu yapım aynı zamanda “En İyi Yönetmen” ve “En İyi Senaryo” dallarında da aday gösterildi.

 

AŞKA TUTSAK’IN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

 

“Aşka Tutsak”, 1821-1843 yılları arasında, Kolombiya Karayipler'de kurulu olan İspanyol Kolonileri'ndeki sevgi ve köleliğin şok edici bir öyküsünü anlatıyor. Ana karakter Victoria’yı herkes bölgenin zengin tüccarlarından biriyle evlenmek üzere Amerika’ya gelen bir Marchese (İtalyan asilzade) olarak tanısa da gerçekler bundan farklıdır. Yıllar önce bir grup köle Victoria’yı ölümden kurtarmış ve onu büyütüp yetiştirmiştir. Fakat Victoria sevdiklerinden ayrılarak İspanya’ya gönderilir, zira beyaz bir kadın, kölelerle yaşayamaz. Victoria, zamanla hem sevdiklerini kurtarmak yolunda önüne çıkanlarla, hem de biyolojik ebeveyninin katiliyle yüzleşir ve bir gün hayatının erkeğiyle tanışır.

 

Nerea Camacho(Victoria Quintero)

 

Alonso Marquez(Luciano D Alessandro)

 

Isabelita( Cristina Garcia)

 

Enrique Morales( Ricardo Vesga)

 

Milagros(Harlen Mosquera)

 

Tomas(Modesto Lacen)

 

Miguel(Orian Suarez)

 

Candela(Angelica Salgado)

 

Vina Machado(Eugenia Upton)


Natasha Klauss(Ana)


General Marquez(Mauro Donetti)


Orian Suarez(Miguel Nava Soler)

İlgili Haberler

Başa dön tuşu