Medya

İzleyicinin merak ettiği fatura, Masumlar Apartmanı dizisinde alt mesaj oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – 20 Ekim Salı akşamı TRT1 ekranında Masumlar Apartmanı dizisinin 6. yeni kısmını izleyeceksiniz. Yeni kısımdan ilk görüntüler paylaşıldı. Safiye ve Gülben’in hamam işletir gibi su kullanmaları noktaya değiniyor. Reelinde çok ehemmiyetli bir ileti var bu sahnenin altında.

Ev hanımlarının kullandıkları suyu yönetli harcamaları ve tasarrufa ehemmiyet vermeleri de verilen alt iletilerden birisi… “Sizin bu suyu harcayabilmeniz için burada saklı saklı hamam filan firmanız gerekli” diyen birey, Safiye’yi kızdırıyor.

Reel alt ileti ise şu: “Paramız var ki ödüyoruz.” Başka Bir Deyişle paranız olsa da bu israf yapmanız için bir neden olamaz… Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve Gülben kardeşlerin paklik hastalığının geldiği ebat ortada.
Bu alt iletiler de reelinde izleyicileri bilinçlendirme emeli taşıyor.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın rollerinin hakkını vererek oynadıklarını belirten izleyiciler, her adı da methiye üstüne methiye yapıyor. Pek Çok izleyici de sosyal medyada su faturalarını merak ettiklerini açıklamışlardı. “Ben bunların faturaları ne kadar geliyordur diye hesaplıyordum ki, fragman geldi bütün üstüne” diyen bir izleyici iletiyi de tebessümdürdü.

Sosyal medyaya yansıyan fatura merakını da gideren sahnenin ayrıntılarını 20 Ekim Salı akşamı TRT1’de seyredebileceksiniz.

İşte 6.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu