Medya

İyi Günde Kötü Günde’nin final bölümü ne kadar izlendi?

Star TV’nin yeni sezonda büyük umutlarla ekrana sürdüğü Elçin Sangu ve Yasemin Allen gibi oyuncuların da yer aldığı Iyi Günde Makûs Günde dizisi dün akşam erken final yaptı. Peki Iyi Günde Makûs Günde’nin final kısmı reyting listesinde kaçıncı oldu? İşte ayrıntılar…

İYİ GÜNDE MAKÛS GÜNDE EKRANLARA VEDA ETTİ

Star’ın iddialı dizisi dün akşam yayınlanan erken final kısmıyla ekranlara veda etti. Iyi Günde Makûs Günde Genel/Total kategorisinde 17.
sırada kendisine yer tespit edebildi.

Dizinin reyting performansı beklenenin altında kalması sebebiyle erken final yapmak zorunda kaldı.

O3 Medya’nın yapımcılığında çekilen dizinin rejisörlüğünü Metin Balekoğlu yapıyordu. Dizinin senaryosu ise Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil ikilisine teslim edilmişti.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Allen, Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Ali Yağcı, Sinan Albayrak, Hande Yılmaz, Deniz Işın, Tugay Erdoğan gibi adlar yer alıyordu.

İYİ GÜNDE MAKÛS GÜNDE’NİN MEVZUSU

Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla Elçin Sangu öbür yanda gitmesinin sebebini herkesten gizleyen Sarp Ozan Dolunay ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa Yasemin Allen… Mukadderatın işvesi birbirlerine düğümlenen bu üç şahsın yaşamı öylesine karışır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak olanaksız hale kazanç.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu