İyi Günde Kötü Günde finale gider! Zümrüdüanka ah çektiriyor!

Takip Et:
Reytinglerde Zümrüdüanka zorda! İyi Günde Kötü Günde hayal kırıklığı!
Reytinglerde Zümrüdüanka zorda! İyi Günde Kötü Günde hayal kırıklığı!

Magazinn / Ayrıntı – Cumartesi akşamı diziler arasındaki reyting yarışında ehemmiyetli ayrıntılar var… Geçen sezonun çok zaferli yapımlarından olan Kuzey Yıldızı, total grubunda izleyicilerini konsolide etmeyi başardı. Bunun içinde de dizi yukarıyada kalmaya devam ediyor. Ancak Show TV’nin dizisi için AB ve ABC1 grupların çoktan kaybedilmişe benziyor. Başka Bir Deyişle bu iki grupta büyük bir çıkış beklemek yanılgı olur. Ancak total grubunda da reytingler yüksek izler ise dizi eforunu kaybetmez.

Cumartesi rekabetinde Fox TV’nin ilk sezonu büyük alaka bakan Zümrüdüanka dizisinin vaziyeti de donakaltıyor.
Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ı buluşturan yapıma Gökçe Eyüboğlu ve İsmail Hacıoğlu’nun katılması öykünün de değişikleşmesi reytinglerde karşılığını tespit etmedi. Yeniden de total grubunda iyi gidişatta olan dizi, yükselebilecek bir ortama da sahip. AB ve ABC1 gruplarında ise izleyiciler o kadar da diziye sahip çıkacak gibi durmuyor.

Kalk Gidelim dizisi ise TRT1 ekranında yoluna devam ediyor.
dizi konumunda… TRT1’in reytingleri çok da öne çıkarmaması Kalk Gidelim’in en büyük avantajı konumunda.

Iyi Günde Makûs Günde ve Çatı Katı Aşk dizilerinin gidişatı ise hiç de iyi değil… Her iki yapım da reyting yoksulu konumunda.. Star TV’nin büyük temennilerle yayına sürdüğü Iyi Günde Makûs Günde, yalnızca ABC1 grubunda 8.
Total ve AB grubunda ilk 10’da dahi değil. Reyting oranları da bayağı düştü. Diziye yazık olduğunu açıklamak yanlış olmayacak. Yakında final haberleri kazançsa donakalmamak gerekli.

Çatı Katı Aşk dizisi de özet kısımları ile ilk 10’da yer tespit edebildi. Başka Bir Deyişle dizinin yeni kısmı hiçbir kategoride ilk 10’a dahi giremedi.
Ancak Kanal D’nin bir dizisi daha büyük sancılar yaşıyor.

İşte 3 Ekim Cumartesi günü reytinglerde ilk 10 program listesi:

İŞTE TOTAL’DE İLK 10 PROGRAM

.