İyi Günde Kötü Günde final yapıyor ama onların dostlukları yeni başladı!

Takip Et:
Elçin Sangu, Yasemin Allen’i İyi Günde Kötü Günde setinde fena harcadı!
Elçin Sangu, Yasemin Allen’i İyi Günde Kötü Günde setinde fena harcadı!

Magazinn / Ayrıntı – Star TV’de yayınlanan Iyi Günde Makûs Günde dizisi, iddialı başlamıştı ancak reytingleri düşük gelince kanal daha fazla uzatmayıp finale gitmeyi seçim etti. Elçin Sangu’nun Kiralık Aşk’tan sonra yine bir romantik komedide rol alması takipçilerini çok mutlu etmişti ama Sangu da diziyi kurtaramadı!

Yasemin Allen ve Ozan Dolunay’ın da başrolde yer aldıkları dizinin 4 kısmı ekrana gelmişti. Cumartesi akşamları yayınlanan Iyi Günde Makûs Günde dizisi, bu hafta 10 Ekim Cumartesi 5.
Bir sonraki hafta ise 6. kısımda final yapacak.

Alınan karar, sosyal medyada diziyi izleyenlerin tenkitlerine maruz kalsa da karar verildi. Oyuncuların ekran önünde geçimli olması da diziyi kurtaramadı ne yazık ki.

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ve Metin Balekoğlu’nun rejisörlüğünü yaptığı dizi her ne kadar artık ekranda yer almayacak olsa da hoş arkadaşlıklara da vesile oldu. Yasemin Allen ve Elçin Sangu’nun kamera ardında iyi uyuştukları yaptıkları sosyal medya paylaşımlarına yansımakta.

İlk defa bir dizide beraber oynayan iki oyuncu, dizi final yapmış olsa dahi birbirlerini tasvire ve dost olma talihini yakaladıkları da paylaşımlarında bakılmakta.

Elçin Sangu, sosyal medyadan önceki günlerde Yasemin Allen ile yüzlerine farklı mimiklerle verdikleri biçimleri siyah beyaz bir kolaj resmiyle yayınlamıştı.

Sangu yeniden Yasemin Allen ile konuşurken çekilen bir resimlerini yayınlayıp “Neler neler… Gülerek izliyorumdur” anekdotunu düştü.

Iyi Günde Makûs Günde dizisi ekranda büyük bir iz bırakmasa da iki oyuncunun arkadaşlıklarında muhtemelen kalıcı bir iz bırakacak…

İşte Sangu’nun paylaşımı:

İşte 5.