Magazin

İyi Günde Kötü Günde final mi yaptı? İyi Günde Kötü Günde neden final yaptı?

Elçin Sangu, Yasemin Allen ve Ozan Dolunay gibi adların rol aldığı Iyi Günde Makûs Günde final kısmı dün ekrana geldi. Final kararı alan Iyi Günde Makûs Günde başrol oyuncusu Elçin Sangu’dan açıklama geldi. Peki neden Iyi Günde Makûs Günde Final yaptı?

Star TV ekranlarında yeni dizisi Iyi Günde Makûs Günde final yaptı. Başrollerinde hoş oyuncu Elçin Sangu, Yasemin Allen gibi pek çok ünlü adı barındıran kadrosu ile dikkatleri sürükleyen Iyi Günde Makûs Günde yayınladığı final kısmıyla ekranlara veda etti.

İYİ GÜNDE MAKÛS GÜNDE FİNAL Mİ YAPIYOR?

Iyi Günde Makûs Günde final kısmı dün akşam Star TV’de ekranlarında yayınlandı.
Siz, biz. Daha çok alanda, sahada çalışan insanlar için 6 kısım değil başka bir deyişle. Ben bunu daha öncekinden de kabul edemiyordum. Şu anda kabul etmiş değilim. 6 kısımda bir işin kendini anlatabilmesi muhtemel değil. Dolayısı ile orada demek ki başka enerjikler devreye gidiyor. Kanal matematiklerini siz öğrenirsiniz” dedi.

İYİ GÜNDE MAKÛS GÜNDE 6.FİNAL KISIMDA NELER OLDU?

Iyi Günde Makûs Günde Final kısmı özeti: Leyla işini aksattığı için Aslıhan tarafından kovulur.
Sarp, gitmek için hazırdır. Ancak usunu karıştıran tek bir sual vardır. Londra’ya dönüp Melisa ile yaşamına devam mı etmelidir, yoksa İstanbul’da kalıp her şeye karşın yaşamının aşkı Leyla’nın kalbini mi kazanmaya çalışmalıdır?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu