Medya

İyi Günde Kötü Günde final kararına Yasemin Allen sitem etti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Iyi Günde Makûs Günde dizisinin 3 başrol oyuncusundan birisi de Yasemin Allen idi. Star TV’de Cumartesi akşamları yayınlanan dizi hakkında final kararı verilmişti. Reytingleri makûs giden dizide Elçin Sangu ve Ozan Dolunay ile beraber rol alan Yasemin Allen, mevzuyla alakalı açıklamalar yaptı.

Erdal Beşikçioğlu’nun Ray Bradbury’nin 1951’de ilk kez basılan ünlü bilimkurgu romanı Fahrenheit 451’i sahnelemesi çoğu zaman ünlü adı, Tatbikat Sahnesi’ne çekti… Yasemin Allen de bu adlardan birisiydi.
Biz çok üzgünüz tabii ki, bununla alakalı. Tam seyircilerimize, bizi destekleyen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Sosyal medya üzerinden fantastik bir yardım vardı” diye konuştu.

Takımın çok mutlu biçimde çalıştığını anımsatan Yasemin Allen, herkesin trajik olduğuna değindi.

Oyuncu, “Çok beğendik birbirimizi, üzgünüz o surattan. İşte televizyonun mukadderatı. Neden gösterilmiyor bize. Reytingler denilebiliyor. Şu anda zati seyircinin alışkanlıkları da değişik.
O surattan belirli bilinmez şeyler var. Önümüzü görmeye çalışıyoruz. Televizyon, dünya çapında sekteye uğramış bir sektör. Allahın izniyle hoş şeyler yapıp karşınıza çıkacağız tekrar” açıklamasını yaptı.

Sosyal medyadan makûs yorumlar gelebildiğini ve bunları sildiğini ifade eden Yasemin Allen, daha öncekinden bunların kendisini etkilediğini kabul etti. Oyuncu, “Bunalıyor insan azıcık ama üzülmüyorsun. Yeter artık, filan vaziyetine geliyorsun” dedi.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu