İyi Günde Kötü Günde dizisinde gözümle görsem inanmam!

Takip Et:
İyi Günde Kötü Günde dizisinde gözümle görsem inanmam!
İyi Günde Kötü Günde dizisinde gözümle görsem inanmam!

Magazinn / Ayrıntı – Iyi Günde Makûs Günde dizisi Star TV ekranında Cumartesi akşamları yoluna devam ediyor. Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’in başrollerinde yer aldığı dizinin ilk 4 kısmı alaka baktı. 5. yeni kısım 10 Ekim akşamı yayınlanacak.

Dizinin cümbüşlü öyküsü izleyicilerin de alakasını sürüklemeye devam ediyor. Elçin Sangu ve Ozan Dolunay, iyi geçimleri ile noktaya değinirken, Iyi Günde Makûs Günde dizisi de her hafta üzerine koyarak ilerliyor.
Ancak romantik komedi işlerinde oyuncu çok daha zaferli ve yeni diziki performansı hayranlarından alaka bakmayı hak ediyor.

Ozan Dolunay da karizmatik halleriyle, bakışlarıyla, mimikleriyle yeniden hayranlarını diziye sürüklüyor. Gaddar İstanbul’daki Cenk karakterinden seri sıyrılan oyuncu, Sarp karakteri ile kendisini de yenilemiş oldu.

Leyla ve Sarp sahnelerinde izleyiciler daha çok mutlu olduklarını belirten yorumlar yapıyor. Sarp’ın acı çektiğini bakmak isteyen bir izleyici kitlesi de var.
Sarp’ın Leyla için münakaşa etmesi ise dizi hayranlarını bayağı mutlu etti. Fragmana yansıyan şu sözler ise yeni kısmı çok hoş anlatıyor: “Sarp o kadar serinkanlı ve manalı bir adamdır ki, gözümü baksam münakaşa ettiğini inanmam.”

İşte 10 Ekim Cumartesi yayınlanacak olan Iyi Günde Makûs Günde’nin 5. kısım fragmanı:

.