İyi Günde Kötü Günde dizisi final kararıyla şoke etti! Kaçıncı bölümde final yapacak?

Takip Et:
Bay Yanlış’ın durumuna bakın da İyi Günde Kötü Günde’yi elinizden kaçırmayın!
Bay Yanlış’ın durumuna bakın da İyi Günde Kötü Günde’yi elinizden kaçırmayın!

Magazinn / Ayrıntı – Star TV’de büyük umutlarla başlayan Iyi Günde Makûs Günde dizisi, ne yazık ki ekrana erken veda ediyor. Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin bu hafta 4. kısmı ekrana gelmişti. Ancak  beklenen reytingleri alamayan dizi için kanal final kararı verdi.

Elçin Sangu hayranlarının Kiralık Aşk’tan sonra onu romantik komedi dizisinde bakmak istedikleri öğreniliyordu. Sangu, Yaşamayanlar ve Çarpışma dizilerinin ardından ekrana yeniden bir romantik komedi ile geldi ama dizi yeterince alaka bakmadı.
kısmı yayınlanacak. Kısa bir süre evvel final yapacağı haberlerinin ardından, kaç kısım daha ekranda kalacağı merak mevzusu oldu. Diziyi izleyen çoğu zaman izleyicinin sosyal medyada final haberinden sonra yeislerini dile getiren yorumları da bakılmakta.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği final haberinde, dizinin 6. kısımda final yapacağı ile alakalı detay da yer almakta. 6. kısmın çekilip çekilmediği öğrenilmiyor. Şayet çekilmediyse öyküsünün de finale uygun olarak tertip edilebilmesi ihtimali doğacak muhtemelen.

Kimi dizilerin sonunu bakamadan bir anda ekrandan yok olmasına rağmen, Iyi Günde Makûs Günde’nin bir final talihi olabileceği düşünülüyor.

Dizinin hayranları 10 Ekim Cumartesi akşamı 5.
Daha sonraki hafta için ise final kısmı ekranlara gelecek.

İşte 5. kısım fragmanı:

.