Kültür ve Sanat

İyi Günde Kötü Günde 6. bölüm fragmanı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “Iyi Günde Makûs Günde” dizisinin 5. kısmı önceki günlerde yayımlandı. Dizinin 6. kısım fragmanı ise Star TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile ismini büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu; “Tatlı Ufak Palavracılar” ve “Gaddar İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay; “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor.
kısmında neler oldu?

Sarp, Melisa’yı da alıp Londra’ya dönmeye karar verir. Leyla bu haberi bilince karmaşık duygular sezer. Acaba bu haber onu mutlu mu etmiştir mutsuz mu? Sarp, bir müddet ıssız bir koyda inzivaya çekilir. Leyla, kendini Sarp’ın yanında tespit eder. İkili beraber herkesten uzak bir gün geçirirler.

Dizinin yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu