İyi Günde Kötü Günde 5. bölüm fragmanı

Takip Et:
İyi Günde Kötü Günde 5. bölüm fragmanı
İyi Günde Kötü Günde 5. bölüm fragmanı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “Iyi Günde Makûs Günde” dizisinin 4. kısmı önceki gün yayımlandı. Dizinin 5. kısım fragmanı ise Star TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile ismini büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu; “Tatlı Ufak Palavracılar” ve “Gaddar İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay; “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor.
kısmında neler oldu?

Leyla, Sarp’ın sahte iş öneriyi oyununu ortaya çıkartmıştır. Artık daha öncekisinden de eforlu ve kararlıdır. Sırf Sarp’a inat Melisa ile onlara yeryüzünün baktığı en hoş düğünü yapacaktır. Sarp da Leyla’nın bu saldırısına karşılık vermekte geç kalmaz. Leyla’nın gitme kararı ile Sarp da Melisa ile birbirlerine ne kadar aşık olduklarını gösterme tasarıyı yapar.

Sarp’ın annesi Perihan, Leyla’yı nereden tanıdığını kavramaya çalışmaktadır.
Sarp, her seferinde bir gerekçe tespit edip ikiliyi bir araya getirmemeye çalışır. Bu mazeretlerden biri de tadım yapmak için hep birlikte üniversiteden dostu Ediz’in bağ evine gitmektir. Leyla, Sarp ve Melisa başlarına ne geleceklerini öğrenmeden bağ evine doğru bir yolculuğa çıkarlar.

Dizinin yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.